• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do szybkich strzelanek (230 zł).
#1
Jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G100S
Jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2500dpi
Czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
Czułość w Windows: 6/11
Czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 15 cm
w co grasz (podaj tytuły gier): Team Fortress 2, Assassin's Creed IV: Black Flag,
jaką masz obecnie podkładkę: Natec Genesis M11 (KLIK)
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): żadnych, stawiam na minimalizm, toteż fajnie byłoby, gdyby myszka nie posiadała żadnych przycisków bocznych
twój budżet: ok. 230 zł
jaki chwyt stosujesz: claw grip, jednak podobnie jak w fingertipie nie dotykam jej tylnej części śródręczem (przywiera ono do podłoża)
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): (1+1+1+2)
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - praworęczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 16 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,6 cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: absolutnie nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, aczkolwiek nie poniżej 1500dpi i powyżej 4000dpi
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Logitech G100S jest świetną myszką, świetnie leży mi w dłoni, nie ma żadnych klawiszy po bokach etc., jednak jest bardzo słabo wykonany i szybko mi się psuł (wymieniany był trzykrotnie)
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie
uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak
#2
Hej,
dobrą opcja jest zaczekać na ASUS ROG SICA (asus robi porządny sprzęt, seria rog to najwyższa półka) , niemniej nie wiem kiedy dokładnie wyjdzie, ale obstawiałbym jakiś marzec/kwiecień. Z tych ładnych i 3 przyciskowych to razer abyssus 2014 powinien również się sprawdzić w twoim przypadku.
#3
A Zowie FK2? W jakim stopniu różnią się te trzy myszki? I którą, twoim zdaniem powinienem wybrać (nie chciałbym, aby przesadnie odbiegały rozmiarem od mojego Logusia)?
#4
fk2 jest trochę dłuższa i węższa do tego bardziej płaska, trochę inny kształt. Myślę jeszcze, ze zowie ec 2 evo mogłaby Ci się bardzo spodobać, tym bardziej, że za jakiś miesiąc-dwa wychodzi zowie ec2-a, czyli cała czarna, pokrycie z fk i świetny sensor 3310 :)
#5
To tak już bardzo uogólniając, która kształtem i wymiarami najbardziej przypominałaby mojego G100S?
#6
ninox aurora będzie najbardziej podobny ;D SICA wydaje się zbliżona , potem abyssus, ec 2 jest bardziej profilowana, ale rozmiarowo również podobna.
#7
SICA wydaje się niezła, ale czy warto czekać aż tak długo na premierę? Na jakim polu wyróżnia się nad innymi myszkami w tej kategorii cenowej?

Czy Abyssus nie będzie krokiem wstecz względem G100S?
#8
o sica nic w sumie konkretnego nie wiadomo, jedynie gdyba się, że będzie miała sensor 3310, zachęca jednak już to, że asus jakby przechodzi ostatnio swój renesans i wypuszcza naprawdę ciekawe i dobre jakościowo produkty. Można mieć nadzieję, że wersja 2014 jest już mniej awaryjna ;) raczej cofaniem się wstecz nie będzie ;) Osobiście jakbym wybierał 3 przyciskową prostą myszkę to zaryzykowałbym i zaczekałbym na sice.
#9
Bardzo dziękuję za opinie, ostatecznie zdecydowałem się na Zowie FK2 + podkładka Roccat Raivo. Rzeczywiście kształt zupełnie inny niż G100S (i troszkę denerwujące dwa duże przyciski po boku), przez co mój claw powoli przekształca się na palm. Nie jest jednak zła, jest po prostu świetna. Celuje się o wiele lepiej, bardziej precyzyjnie (dla zobrazowania sytuacji - na G100S mając celownik tuż na głowie przeciwnika, czasami tuż przed strzałem "odskakiwał" o kilka milimetrów). Jedynym jej minusem jest "skrzeczący" scroll, ale jest to do zniesienia. ;-)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.