• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 350
#1
  • jakie obecnie używasz? Jakiś shit, szkoda gadać
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Niestety nie, chciałbym kupić tylko mój komputer jest w obudowie sff, nic tam.się nie mieści, porażka, ewentualnie moge coś kupić na USB ale nie wiem czy jest sens bo.pod koniec wakacji mam zamiar zakupić nowy komputer, a tam kupię już normalna kartę
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry fps
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? --
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 400
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Tylko zamknięte, moja rodzina jest dość halasliwa :D
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Raczej większą, ale powiem tak ze najlepiej "uniwersalna"
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Będę, aczkolwiek nie za często
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Dobrze by było jakby jakoś wyglądały, nie jest to dla mnie priorytetem ale niektóre słuchawki jak oglądam to porażka
Co do mikrofonu to może być, ale nie musi

Pozdrawiam :D 
Odpowiedz
#2
Dobrze by było jakbyś przymierzył sobie CAL!2 ewentualnie rozważ dołożenie 70zł do brainwavz HM5.
Odpowiedz
#3
A o jakiś qpadach qh90 czy hyperx cloud lepiej zapomnieć na integrze?
Te brainwawzy fajne jednak cenowo mi się nie uda
Odpowiedz
#4
Jeżeli żadne z ww. to wtedy HMC631. QH/Hyper są bardziej muzyczne, niż w 100% pod gry.
Odpowiedz
#5
Okej dzięki, jeszcze jedno.
Myślisz że jest sens kupować na USB kartę sound blaster play czy już nie swirowac i lecieć na integrze? Jeśli choć trochę to polepszy dźwięk to czemu nie.
Odpowiedz
#6
Zbieraj do porządnej karty, a póki co korzystaj z integry.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.