• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki na rower z pilotem, przewodowe, do 150 zł
#1
Cześć,

Zgubiłem niedawno swoje słuchawki przewodowe, głównie na rower i szukam zastępstwa. Do tej pory korzystałem ze słuchawek dołączonych do któregoś (starszego) modelu telefonu Samsunga (prawdopodobnie Galaxy S7). Moje wymagania i na czym mi zależy:

- przewodowe ponieważ jak pisałem głównie chcę ich używać na rowerze, bezprzewodowe boję się, że wypadną i się zniszczą
- dokanałowe, raczej mniejsze - dlatego, że jeżdżę w kasku, więc wszystkie nauszne, wokółuszne odpadają. Na zastosowania pozarowerowe mam mam Sony WH-1000XM3.
- pilot: chciałbym żeby była możliwość sterowania następna/poprzednia piosenka oraz sterowanie głośnością. Nie zależy mi na innych funkcjach, jakość mikrofonu też nie jest dla mnie istotna.
- jakość dźwięku chciałbym żeby była możliwie dobra jak na budżet. Słucham głównie rocka, czasami też coś cięższego, a także jakieś popowe kawałki. Lubię bas, ale nie chcę żeby przykrywał pozostałe pasma. Musi być jednak słyszalny.
- powinny w miarę komfortowo siedzieć w uszach i nie wypadać. Zdaję sobie sprawę, że jest to kwestia indywidualna, natomiast są modele słuchawek, które wypadają niemal wszystkim, więc takich chcę uniknąć.
- budżet do 150 zł, ponieważ nie będą to moje podstawowe słuchawki.
- czytałem dość dobre opinie nawet tutaj na forum o modelu Audictus Explorer 2.0, ale wpis miał już kilka lat, może coś się zmieniło od tego czasu. Rozważałem JBL tune 310C, ale sporo osób pisze o zbyt intensywnym basie i słabym komforcie. AKG E0 IC100 również nie są dobrze oceniane.

Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#2
Witaj,

Bazując na opiniach wiarygodnych nam osób to w tym budżecie to chyba tylko godny polecenia jest Moondrop CHU II, ale musiałbyś ewentualnie dokupić sobie osobno kabel z pilotem, bo one go nie mają.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.