• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier fps (xonar dgx) ~200 zł
#1
Witam,

- obecnie używam słuchawek "Philips SHP 2000", "AKG k518 DJ" oraz "Superlux HD681"
- w komputerze posiadam zainstalowaną kartę dźwiękową Asus Xonar DGX 5.1 (pasmo jakie potrafi przenieść to 10Hz do 48kHz)
- szukam słuchawek do gier (Counter-Strike GO oraz inne gry fps)
- mój budżet to 200 zł +/- jakaś mała różnica
- co stawiam na pierwszym miejscu? oczywiście dźwięk ale grając często długie turnieje komfort musi być jednak zachowany
- jakość wykonania również się liczy, muszą być trwałe i solidne
- co do moich upodobań muzycznych, moje ucho na co dzień przyzwyczajone jest do słuchania rapu

A teraz od siebie..
Na oku mam słuchawki "Steelseries Siberia v2 CS:GO", "Superlux HD681 EVO MKII" oraz "Superlux HD668b"..
Wydaje mi się że te trzecie są najlepszym rozwiązaniem [Siberia v2 w wersji CS:GO ładnie wygląda :)]. Jedak nie ograniczam się tylko do nich.. Może jest coś na lepszym poziomie niż te..
Co do moich słuchawek jakie posiadam to HD681 mają troszkę za płytki dźwięk, k518 do muzyki są okey natomiast nie ukrywając klimat budżetowych SHP 2000 najbardziej mi pasuje..

  Proszę o rozwianie moich wątpliwości.:)
Odpowiedz
#2
NA 668b będziesz miał b. dużą scenę, ale dźwięki będą bardzo jasne, czasami kłujące. Jeżeli mają one być głównie pod CSa to jak najbardziej warto je wybrać. Na V2 na pewno nie będzie lepiej jak na 681. NA 681 Evo będzie bardziej basowo, wzgledem 681 nie bedzie poprawy w grach. Mógłbyś jeszcze spróbować Takstary HI2050, taki kompromis pomiędzy różnymi modelami, dosyć uniwersalne, do tego super wygodne.
Odpowiedz
#3
(07-21-2015, 11:23 AM)t4co napisał(a): NA 668b będziesz miał b. dużą scenę, ale dźwięki będą bardzo jasne, czasami kłujące. Jeżeli mają one być głównie pod CSa to jak najbardziej warto je wybrać. Na V2 na pewno nie będzie lepiej jak na 681. NA 681 Evo będzie bardziej basowo, wzgledem 681 nie bedzie poprawy w grach. Mógłbyś jeszcze spróbować Takstary HI2050, taki kompromis pomiędzy różnymi modelami, dosyć uniwersalne, do tego super wygodne.

A co sądzisz o Superlux HD 669?
Odpowiedz
#4
Dużej różnicy w grach nie odczujesz względem 681. Jedynie odmienna jest sygnatura dźwięku.
Odpowiedz
#5
(07-21-2015, 12:41 PM)t4co napisał(a): Dużej różnicy w grach nie odczujesz względem 681. Jedynie odmienna jest sygnatura dźwięku.

#1 Myślę, że jednak idzie tutaj na plus to, że są one zamknięte (HD 669).. Ciekawe czy np w porównaniu do 668b okazały by się lepsze.. hmm...
#2 Nurtuje mnie jeszcze kwestia znanych już przez większość Razerów - Kraken.. Mógłbyś mi coś o nich powiedzieć?
Odpowiedz
#6
Na Krakenach będzie gorzej niż na HD681, pod każdym względem... szkoda zawracać sobie takimi bublami głowę

669 pod katem muzyki są moim zdaniem lepsze, bardziej uniwersalne, 668b w moim odczuciu nadają się tylko do gier, nie są zbytnio muzykalne, no ale kto co lubi.
Odpowiedz
#7
(07-21-2015, 01:13 PM)t4co napisał(a): Na Krakenach będzie gorzej niż na HD681, pod każdym względem... szkoda zawracać sobie takimi bublami głowę

669 pod katem muzyki są moim zdaniem lepsze, bardziej uniwersalne, 668b w moim odczuciu nadają się tylko do gier, nie są zbytnio muzykalne, no ale kto co lubi.

Podsumowując zwycięzcą są 668b z tych, które wymieniliśmy..
Jakie proponowałbyś inne słuchawki (w grę wchodzi  jakaś niewielka dopłata), które będą zauważalnie lepsze od 668b - również pod względem designu?
Odpowiedz
#8
W grach ciężko o lepsze. Jeżeli jednak brać też pod uwagę wygodę, muzykę i design to wybrałbym HI2050.
Odpowiedz
#9
(07-21-2015, 01:42 PM)t4co napisał(a): W grach ciężko o lepsze. Jeżeli jednak brać też pod uwagę wygodę, muzykę i design to wybrałbym HI2050.

Dzięki bardzo za pomoc, rozważę wybór pomiędzy HI2050, 668b a 681 EVO.:)
W 90% jestem pewny na 668b - będę musiał przeboleć jakoś ich design + wymienić pady na welurowe :x
Odpowiedz
#10
ja to do Xonara DGX brałbym raczej te hi2050, w 668b będzie strasznie ostre brzmienie ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.