• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#31
(01-28-2015, 04:55 PM)Mostian napisał(a): Dzieki. A cena w libku podanym przeze mnie nie jest dziwna? Tansza o 50zl od reszty, to napewno oryginal?
Szczeze mowiac nie slyszalem jeszcze o podrobkach roccata choc sam tez o tym myslalem. Roccat zawsze mial duzy rozstrzal cenowy w roznych sklepach, ale i tak z ostroznosci bede kupowal z odbiorem osobistym, tak jak ma np x-kom.pl gdzie przy okazji jest ona jeszcze tansza o cale 3 zlote.
#32
Cesarzu jesteś mistrzem :D Chyba narescie kupie jakąś myszkę:D
#33
jak to mawia Yoda - myszkę prosto kupić nie jest ;D
#34
Hya- Ten Roccat to dobra mysz? :D
#35
b. dobra, ale kilka osób miało ciężką przeprawę z ocieraniem palca o przycisk, strasznie to wkurzało :P Myślę, że na upartego dałoby się zeszlifować ten przycisk^^
#36
W dobrym momencie wbilem :D Mam waskie palce wiec nie powinno byc problemu, brac ją czy masz cos innego :D
Przepraszam, ze tak spamuje :D
#37
popytaj w lokalnych sklepach czy nie mają gdzieś któregokolwiek modelu kone pure, bo naprawdę ten przycisk potrafi drażnić, ale jak widać nawet wśród nas nie każdego. Nie umiem odpowiedzieć jak będzie w twoim wypadku :(
#38
A moglbys napisac co powoduje to draznienie?
#39
"jedyną niedogodnością jaka może dać o sobie znać w konstrukcji Roccat Kone Pure'a, to prawy brzeg PPM (prawego przycisku myszki). Trzymając sposobem 1+2+2, palec serdeczny może stykać się z krawędzią przycisku, co u niektórych może skutkować utrudnieniami w klikaniu." Zobacz na zdjęciu http://www.test-gear.pl/wp-content/uploa...litary.jpg prawej strony myszki, przyciski są równocześnie krawędzią, stąd każdy kto trzyma na co dzień palce przy samej krawędzi zahacza o nie. Jeżeli palec serdeczny trzymasz bliżej podkładki czyli spodu myszki to wtedy nie ma takiego problemu i możesz śmiało brać :)
#40
Sprawdziłem, nie bd z tym problemu ;) Teraz już tylko ostatnie sprawy. Czy myszka z linku jest oryginalna Kone Pure Military (cena Roccata oscyluje w okolicach 300zł a tu 250zł)?: http://www.x-kom.pl/p/203798-mysz-przewo...0-dpi.html
Jaką podkładkę do niej wybrac? (max 40zł)
EDIT: Albo Asus Strix Claw :D


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.