• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#21
(01-27-2015, 10:07 PM)Mostian napisał(a): Co bys wybral? Jeszcze w oko wpadl mi Mionix Avior 7000 i jestem juz kompletnie zdezorientowany. Glownetypy to: Zowie FK2, Razer DA Chroma, Mionix Avior 7000, Asus  Strix Claw, Ss Rival

ec 2 :D, w sumie asus strix claw jako drugą :)


@minciu
Z tego co pamiętam, dwie osoby mieliśmy co pytały o nową myszkę, którym padły właśnie M45. Bodajże to Corsair kupił firmę Raptor, która produkowała podobno straszne g**no i de facto to oni produkują teraz M45 stąd ludzie nie bardzo chcą to kupować.Też nie wiem na ile to prawda, ale podobno nie najlepszy support ma corsair przynajmniej odnośnie tych produktów. W ogóle na przestrzeni ostatniego roku, bazując na podstawie zapytań w których ludzie pisali o wielu problemach, pojawiało się sporo problemów z peryferiami corsaira. Nawet razer tylu nie miał :D Także coś na jakości oszczędzają chyba ;). Osobiście serię Raptor bym sobie odpuścił..
#22
Czemu tak bardzo polecasz ec2, ktora dostaje przecietne oceny? :D A czy Strix Claw nie bd za ciężka do FPS-ów? Waży 110g, najefektywniejsza waga to 90-100g. Moja aktualna wazy (uwaga) 70g i nwm czy nie bd to za wysoki przeskok :D
#23
hya poleca Ci ec2 bo najnowsza wersja będzie miała powierzchnię i sensor z fk1 a kształt starego dobrego ec2. Wcześniej dostała niską notę, bo była to wersja biała czyli ze śliską powierzchnią oraz fatalnym scrollem jaki występował w dawnych modelach. Dobrze by było gdybyś mógł wziąć do ręki cięższą myszkę i sam się przekonać.
#24
Ok, sprawdziłem, mysz nie bd za ciężka tylko nwm jak w FPSach.
T4co- A ty co bys wybral z wynionych na poprzedniej stronie myszkek, oczywiscie mozesz podac tez swoje typy. Nie bardzo moge czekac na ec2-a :/
#25
Biorac pod uwage ze grasz na 7 cm/360 ( o ile dobrze to sprawdziles i masz zamiar pozostac przy tych ustawieniach ) to w grach typu fps wieksza waga powinna zapewnic lepsze wyczucie i plynnosc ruchu. Przy tak wysokiej czulosci, watpie by nawet bardzo ciezka mysz utrudnila ci szybsze ruchy w grze, wiec zapewne bedzie to tylko kwestia przyzwyczajenia, z drugiej strony mniejsza mysz bedzie latwiejsza w kontroli.
#26
To co wybrac cesarzu, jakies sugestie? ;)
#27
(01-28-2015, 03:29 PM)Mostian napisał(a): To co wybrac cesarzu, jakies sugestie? ;)
Ja sam sklaniam sie do kupna myszy w najblizszym czasie (tylko pod fpsy) i po przeczytaniu wielu opinii, testow, przymierzania w sklepie biore pod uwage roccat kone pure military (jedyne co mnie odstrasza to plotka o malym smoothingu, co dla 99% graczy i tak bedzie niezauwazalne) i razer deathadder chroma (przecietna jakosc i wytrzymalosc) oraz zowie ec2-a (brak sterownikow i prawdopodobnie standardowo wolniejsze przyciski) gdy beda o niej jakies konkretne informacje. Jezeli masz mozliwosc isc do jakiegos wiekszego sklepu jak rtv euro agd i przymierzyc roccata kone pure w wersji laserowej czy optycznej, mozesz sprawdzic czy dobrze lezy ci w dloni (tak jak ktorys z moderatorow zauwazyl, miedzy innymi czy palec serdeczny nie bedzie ci zaczepial o prawy przycisk glowny), poniewaz wszystkie myszy z serii kone pure maja ten sam ksztalt i uklad przyciskow. Jezeli bedzie ci dobrze lezec w dloni jest to chyba najlepszy mozliwy wybor dla ciebie. Roccaty sa malo awaryjne, zrobione z bardzo dobrej jakosci materialow i maja bardzo dobrze kalibrowane sensory.
#28
Powiem Ci, że ten Roccat bardzo mnie zaintersowal. Wiesz czy Roccat kone pure naval i Roccat kone pure nilitary to te same myszki?
Edit: Juz wien, ze to ta sama. Chyba sb zamowie z racji malyej i szczuplej dloni
Tk ta myszka?http://www.satysfakcja.pl/p/203798-mysz-przewodowa-roccat-kone-pure-naval-storm-optical-5000-dpi.html?ceneo_spo=true
#29
Roccat kone pure military to ogolna nazwa, wystepuje w 3 roznych konfiguracjach kolorystycznych i jedna z nich jest naval storm.
http://www.roccat.org/Products/Gaming-Mi...ary/#crb_5
#30
Dzieki. A cena w libku podanym przeze mnie nie jest dziwna? Tansza o 50zl od reszty, to napewno oryginal?


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.