• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka ~250zł oraz podkładka do niej.
#11
Tzn. zamiast FK1 mam zamiar kupic mniejszą FK2 :D
#12
z kształtu może lepsza dla Ciebie ale te przyciski... :( i nie tak wygodna jak seria ec
#13
Chodzi Ci o to, że te przyciski podobno ciężko się klika?
Jeśli uważasz, że ta nei bd zbyt dobra to nwm co wybrac w tej cenie 250zł :D
#14
ec 2 evo cl lub roccat kone pure naval storm, te to na już :) albo czekaj na zowie ec2-a :)
#15
A wiesz kiedy ec2-a miałoby wyjśc (mneij więcej)? I jaka byłaby cena, więcej ni 250zł nie chcę wydac. Proponujesz mi ec2-a ze względu na małą wielkośc?
EDIT: Sory, zauważyłem, że już pisałeś o terminie. To potwierdzone czy tylko domysły?
#16
zowie pisało, że na początku lutego mają trafić do europy, więc do sklepów pewnie z miesiąc później :) Raczej będzie kosztować tyle co fk1. ec 2 powinna CI przypasować dobrze wielkościowo, bo znowuż taka mała nie jest ;)
#17
A co powiecie na Asus Strix Claw? Widzę, że sporo osób ja chwali (w tym test gear), jest mniejsza. Uważacie, że byłaby dobrym wyborem?
#18
Jak już rozważasz wszystkie z 3310 to nie zapomnij o Corsair M45. Cenowo 250pln za nówkę

http://www.ceneo.pl/29109237


Test-Gear, swoją drogą, kiedy test M45?:) Jest to najbardziej zapomniana myszka z 3310, nie rozumiem dlaczego?:) M45 wygląda solidnie.. pewnie nie wyciera się jak Rival. Do tego ma regulację masy, kabel w oplocie, ale nie znam jej wymiarów;)
#19
Co bys wybral? Jeszcze w oko wpadl mi Mionix Avior 7000 i jestem juz kompletnie zdezorientowany. Glownetypy to: Zowie FK2, Razer DA Chroma, Mionix Avior 7000, Asus Strix Claw, Ss Rival
#20
Mi zawsze podobała się M45, ale nigdy nie znalazlem konkretnego testu, to wybralem rivala, szczególnie że wymagał najmniejszej inwestycji. Używke dostalem za 120pln chyba. Ale fakt, boki ma strasznie lipne;/ teraz je okleiłem, ale nie umiem zrobić tego ładnie. Trzeba chyba podgrzewać taśmę. Ale do dzisiaj męczy mnie M45, bo wygląda bardzo wygodnie. Brakuje mi trochę miejsca podparcia dla kciuka. No i M45 wygląda na myszkę najłatwiejszą w utrzymaniu w czystości. Nienawidzę, jak syf zbiera się w zakamarkach myszki, a boki Rivala to czysty SYF :) Dla mnie to większe siedlisko bakterii niż kibel w publicznej toalecie;) Ja swoją gumę będę całą wycinał niedługo, zobaczę co z tego wyjdzie;)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.