• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobór myszki ~70zł
#1
Obecnie z braku laku używam tandetnej Icon7 D100
DPI 1600
Czułość w grach: zależnie od gry ale zazwyczaj średnio-wysoka
Czułość w windowsie: na 7 kresce z 11
Myszka nie ma sterowników
Obrót 360° w Serious Sam 3 przy czułości ~70% to mniej więcej 3,5-4 cm
Gry z obecnie zainstalowanych: League of Legends, Starcraft 2 (glownie arcade, nie ladderuje), Diablo 3, Heroes of the Storm, Serious Sam 3, Starpoint Gemini 2, Dark Souls 2, Dishonored, Civilization V, Lichdom Battlemage, Beat Hazard, Sleeping Dogs, Torchlight 2, Witcher 2, Shadow Warrior (2013), Trine 2, Mark of the Ninja, Terraria, Hard Reset, Dont Starve i wiele innych. Ogólnie wszystkiego po trochu.
Podkładka: Tania plastikowa podkładka z komputronika.taka.
Używam 3 przycisków (bo tylko tyle ma myszka ;P) Boczne są mile widziane.
Budżet: w okolicach 70zł
Chwyt: Coś pomiędzy claw a fingertip
Ułożenie palców: 1+2+2
Praworęczny
Długość dłoni: ok 16-17 cm
Szerokość palca: ok 1,7 cm
Raczej nie chce zmieniać chwytu.
Myszka może mieć inne DPI
Zależy mi na dobrym kółku które się nie zepsuje po paru miesiącach. precyzyjnym sensorze, kablu nie krótszym niż 1.8 m oraz na ogólniej trwałości. Chciał bym żeby myszka pochodziła przynajmniej 2-3 lata.
Wygląd nie ma wielkiego znaczenia. Nie musi być podświetlana ani mieć jakiejś grafiki itp. Zwykła czarna myszka będzie ok.
#2
W budżecie 70zł w zasadzie masz wyboru jedynie pomiędzy modelami od a4techa: XL 750bh (dłuższa, symetryczna) i XL 760h (mniejsza, lekko profilowana, dla Ciebie może być lepsza). Dwa lata mogą wytrzymać, ale jak to z a4techami, nigdy nie wiadomo.
#3
A poza obudową myszki się czymś różnią? Bo widzę sporę różnice w cenie  nawet w zakresie tego samego modelu 50-80zł. Na niektórych jest napisane że maja sensor avago 9500 a na niektórych nic nie jest napisane. I teraz nie wiem czy te tańsze mogą mieć jakiś inny sensor? Na przykład tutaj 60 zł i jest napisane optyczna a tutaj 75 zł i jest laserowa avago 9500. Trochę to dziwne żeby ten sam model mógł mieć inne sensory. Zastanawiałem się też nad a4tech bloody V3, ale podobno sensor jest w niej do niczego?
#4
bierz tą co ma napisane A9500. Zobacz recenzję na naszej stronie V3jki łącznie z filmikami.
#5
http://allegro.pl/b135-mysz-przewodowa-l...77056.html
http://allegro.pl/b132-mysz-przewodowa-l...79619.html

Uzywana g400  w tej cenie jeszcze.
#6
Znalezienie XL-760H z sensorem avago 9500 okazuje się trudniejsze niż myślałem, większość z nich albo ma jakiś tam optyczny sensor albo Avago ADNS-3060 (mimo reklamowania się jako 9500) który nie wiem jak się porównuje do 9500? Ale znalazłem taką myszkę. Może mi ktoś coś o niej powiedzieć? Warta jest kupienia zamiast XL-760H?
#7
xl-760H z A9500 - http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-a4tech...97965.html
#8
Jesli masz mysz na avago 3060 i wartosc 800 dpi jest dla ciebie wystarczajaca, bo to jest najwyzsza wartosc dla ktorej ten sensor zachowuje sie prawidlowo, mozesz ja smialo brac poniewaz w zakresie 400/800 dpi jest lepsza od kazdej innej a4techa na innym sensorze. Nikt tutaj nie wspominal o 3060 lub 3080 ze wzgledu na to, ze myszy a4techa z tymi sensorami sa juz praktycznie niedostepne.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.