• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka dla gracza csgo do 150zł
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): zowie fk1
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: steelseries qck+
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materialowa lub hybryda
jaki rozmiar by Cię interesował: ok.  400x350mm
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie, musi wytrzymac z rok
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: nie mam pojecia, ale na qck bralo mi sie dobrze
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: nie( musi wytrzymac min.  rok )
maksymalna cena za podkładkę?: 150zl
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): - - - - -
#2
cm storm power RX (szybka, chybryda), puretrak stealth lub talent (średnia, materiał), razer goliathus speed (średnia, materiał), tesoro aegis x4 (wolna, materiał), roccat taito (wolna, materiał). Wszystkie są wysokiej klasy, jedynie musiałbyś wybrać odpowiedni dla ciebie ślizg. Dla porównania qck jest najwolniejszą podkładką obok wymienionych przeze mnie, zresztą możesz zobaczyć sobie w zestawieniu: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
#3
to może dla odmiany chciałbyś coś szybszego spróbować ale ciągle o dobrej kontroli. Wtedy rozważ Zowie G-TF Rough. Ewentualnie zaczekaj na tą nową podkładkę od Zowie SR. Akurat na qck+ fk1 całkiem dobrze działa, więc zawsze możesz kupić ją jeszcze raz ;)
#4
Dzięki za odpowiedzi, wybralem tesoro Aegis x4


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.