• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki bezprzewodowe do grania + słuchawki "pchełki" do pracy
#1
Hej, stoję właśnie przed wyborem kolejnej pary słuchawek
  • jakie obecnie używasz? HyperX Cloud II przewodowe, dość mocno wysłużone i kupione w 2017 roku
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie i nie zamierzam
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Tylko i wyłącznie gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Na komputerze - żadnej
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Gram w MMO i MOBA.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Niech będzie to 1000zł.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Przede wszystkim komfort. Żaden ze mnie audiofil.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte Zdecydowanie zamknięte.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej Większa scena chyba bardziej do mnie przemawia, ale nie zwracam na to uwagi.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami? Nigdy.
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Prawdę mówiąc z obecnych Cloudów jestem bardzo zadowolony, po prostu trochę się zużyły.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Super by było, gdyby były bezprzewodowe.
    Moim obecnym typem są HyperX Cloud Alpha Wireless - bardzo przekonuje mnie znajomy format a 300 godzin czasu na baterii mocno do mnie przemawia. W słuchawkach cenię sobie przede wszystkim wygodę, jakość dźwięku wystarczy żeby była akceptowalna. Jakość wykonania też jest dosyć istotna. Przydałby się jakiś znośny mikrofon, bo lubię pograć po sieci ze znajomymi.Co do pchełek - moim obecnym typem są Logitech G333 - potrzebuję przewodowych pchełek do pracy i do calli na kamerce przy komputerze, wszędzie tam, gdzie jest obecny kontakt z klientem i wielki headset na łbie wygląda po prostu głupio :) Nie muszą być z mikrofonem - przy stanowisku pracy mam dostępny studyjny mikrofon na wysięgniku.
Odpowiedz
#2
A dałbyś wyciągnąć 1200 zł, bo jak już w tą półkę celujemy to raczej warto iść w takie naprawdę mające wszystko tak jak trzeba to wtedy masz Sennheiser Momentum 4 Wireless

co do pchełek to nie mam pojęcia bo kompletnie nie siedzę w nich :(
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
(02-13-2023, 12:12 AM)Hya napisał(a): A dałbyś wyciągnąć 1200 zł, bo jak już w tą półkę celujemy to raczej warto iść w takie naprawdę mające wszystko tak jak trzeba to wtedy masz Sennheiser Momentum 4 Wireless

co do pchełek to nie mam pojęcia bo kompletnie nie siedzę w nich :(

Pomyślałem w takim razie, że trochę bardziej zaszaleję - co powiesz o słuchawkach Sony WH-1000XM5 w porównaniu do tych Sennheiserów? Mógłbym wtedy odpuścić całkowicie "pchełki", jednolite słuchawki wygladają całkiem znośnie i raczej "przejdą" przed klientami :P
Odpowiedz
#4
Ale to są słuchawki BT. W sensie jest różnica między wireless 2.4Ghz a sygnałem BT. Będą opóźnienia między tym co na monitorze a dźwiękiem w słuchawkach. O ile w muzyce to nie ma większego znaczenia to w grach już może denerwować. I nawet jak te soniacze mają kodek LDAC to pewno komputer jest wyposażony w podstawowy SBC. O ile w ogóle komputer ma wbudowany moduł BT :)

Jak dźwięk nie ma aż takiego znaczenia i Cloudy ci pasowały to najłatwiej kupić nowe i nie kombinować. Ewentualnie Logitech G733 czy też CoolerMaster MH670 jak mają to być konstrukcję bez kabla. Chyba że z kablem wtedy coś wygodnego by się znalazło :)
Odpowiedz
#5
Okej, co w takim razie jeśli zwiększę budżet do około 1800 złotych? Jakie opcje bezprzewodowe, a jakie na kablu? Jeśli chodzi o sensowne bezprzewodówki do grania to podejrzewam,że w tym budżecie Arctis Nova Pro Wireless byłyby pierwszym wyborem? Zależy mi przede wszystkim na wygodzie użytkowania.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.