• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
800 dpi sens 1.20 podkładka wolna? czy medium?
#1
Posiadam podkładkę Roccat taito 2017 king size 455x370 ale jest już dość zużyta. Nie wiem czy szukać podkładki typowo pod low-sens czyli takie wolne czy bardziej takie średnie jak myślicie?
W takim csie na 800 dpi mam sensa 1.20
Mysz razer viper v2 pro. 
Rozmiar najlepiej tez coś w takich okolicach co obecnie mam.
Odpowiedz
#2
Chyba nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie ;)

Jak masz budżet to zawsze powiem to samo - testuj
za ok 39 zł masz DM Rought Control - ciekawa podkładka w stylu Taito Control, mocno unikatowa powierchnia
Z wolnych jest godna polecenia Genesis Carbon 400 (biała, rozmiar 800 x 300) - już coś w stylu Taito za 59 zł
Z czegoś bardziej średniego, ale o fajnym ślizgu i różnymi grafikami to Xtrfy XTP1 (120 zł)
ewentualnie coś w taki typowy balance pomiędzy wszystkimi czyli DM Pad.

jak masz hajs kup sobie kilka i testuj, bo różnica naprawdę jest spora i imo warto doświadczyć różnych powierzchni.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
(01-20-2023, 03:34 PM)Hya napisał(a): Chyba nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie ;)

Jak masz budżet to zawsze powiem to samo - testuj
za ok 39 zł masz DM Rought Control - ciekawa podkładka w stylu Taito Control, mocno unikatowa powierchnia
Z wolnych jest godna polecenia Genesis Carbon 400 (biała, rozmiar 800 x 300) - już coś w stylu Taito za 59 zł
Z czegoś bardziej średniego, ale o fajnym ślizgu i różnymi grafikami to Xtrfy XTP1 (120 zł)
ewentualnie coś w taki typowy balance pomiędzy wszystkimi czyli DM Pad.

jak masz hajs kup sobie kilka i testuj, bo różnica naprawdę jest spora i imo warto doświadczyć różnych powierzchni.
Zamowilem lgg saturn pro i bede testowal, widze ze na takim reddicie jest mocno polecana, jak troche poczytalem to chyba lepiej isc cos w takiego sredniego bo na wolnej pewne czynnosci sie ciezko robi w grach fps.
Odpowiedz
#4
Po szarpaninie z wieloma podkładkami, szklanymi czy nie szklanymi, doszedłem do wniosku, że nie ma to znaczenia - performance utrzymany jest na każdej z nich.
Największą kartą przetargową był "feeling". Jak dobrze czułem się używając jakiegoś pada, to odgórnie miałem bardziej elastyczne podejście do gry, tj. gameplay nie był jednowymiarowy i na więcej mogłem sobie pozwolić, ot uczucie swobody i nieograniczenia.

Trochę zatoczyliśmy koło, kiedyś każdy powtarzał jak mantrę, żeby używać tego, z czym czujesz się komfortowo.
Potem przyszły tęgie głowy, aim coache i reszta tałatajstwa, która ze swoim zapleczem (często bardzo akademickim), zaczęła prawić morały i psuć zabawę.
Sprawdź na własnej skórze, bo jak wspomniał mistrz - eksperymentować warto, a opinie entuzjastów brałbym bez jakiejś szczególnej analizy, ich zdanie zmienia się co tydzień.
"jak troche poczytalem to chyba lepiej isc cos w takiego sredniego bo na wolnej pewne czynnosci sie ciezko robi w grach fps." - to już pewne ultimatum, nie bierz wolnej podkładki bo mikro-korekcje robią się trudne, coś tam coś tam nie będziesz miał dobrego trackingu. Przykłady osób grających na G-SR czy QCK i mających robotycznego aima można mnożyć, clawz (Quake), Sayaplayer (Valorant), Xzi (Overwatch) czy w ogóle prosi w Overwatchu, którzy mnie rozbawili, bo myślałem, że ProSettings nie aktualizowało ich sekcji przez lata, a goście po prostu sobie dalej grają na G903, G703 czy innych myszach po terminie przydatności do użytku.
Skwitować można to wszystko tak: albo jesteś dobry, albo nie jesteś :-).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.