• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki max. 350 zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Razer Electra
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? 
      - jeśli tak – to jakiej?
           - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Obecnie nie szukam żadnej karty ,w przyszłości pewnie Asus DX 
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Głównie gry trochę muzyka i filmy 
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?  Właściwie wszystko ,głównie rap 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 350 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Pozycjonowanie 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Zamknięte 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Ciężko mi powiedzieć ,w obecnych wszystko było chyba blisko ,a wolałbym jak najdokładniejsze odwzorowanie pozycji przeciwnika 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Często może nie :D Ale na jakiegoś lana się wybieramy z ekipą jeszcze w te wakacje :D 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Myślałem nad Sennheiser PC-330 GAME i Qpad QH90/HyperX Cloud ,kolega ma qpady i jest bardzo zadowolony ,tak samo jakość mikrofonu jest super jak na ts'owe standardy :D 
Odpowiedz
#2
Qpady mają małą scenę, dosyć dobrze pozycjonują, ale to samo będziesz miał w HMC631, z większą sceną, ale kosztem wygodą. Te senki to byś musiał wpierw przymierzyć, bo są dosyć ciasne. Do tego bez karty (a w sumie wzmacniacza) te qpady nie za dobrze brzmią. Reasumując lepiej HMC631.
Odpowiedz
#3
Tak średnio mi pasują te superluxy , jakieś skrzydełka czy inne cuda :d
Odpowiedz
#4
Jakby mogły to być otwarte, to w niższej cenie masz świetne Takstar HI2050, do tego zostanie CI na kartę.
Odpowiedz
#5
Chciałbym słuchawek z mikrofonem a słuchawki otwarte średnio mi pasują z tego co sprawdzałem w MM
Odpowiedz
#6
To cóż weź HyperX Cloud, poza dosyć małą sceną wszystko inne jest b. dobre.
Odpowiedz
#7
A właściwie na co wpływa ta scena ? A może są jeszcze jakieś słuchawki z normalnym pałąkiem mikrofonem i zamknięte ?
Odpowiedz
#8
Łatwiej określać pozycję, ich odległość od ciebie, nie ma takiego natłoku, że wszystko jest parę metrów od Ciebie, czuje się pewną swobodę. Godnych polecenia nie ma.
Odpowiedz
#9
A z czego musiałbym zrezygnować ,żeby pojawiły się takie godne polecenia ? :D
Odpowiedz
#10
Z uprzedzenia do skrzydełek i innych cudów w superluxach hmc631 lub wbudowanego mikrofonu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.