• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod DA chroma
#1
Siemanko, mam roccat taito king size, ale po ok. 7-8 miesiącach krawędzie mi się postrzępiły, oderwała się dolna część materiału od gumy co częściowo krępuje moje ruchy ręką. Denerwuję mnie też fakt, że ruch po osi Y jest inny. Na podkładce widać już, że to nie jest taki czarny kolor jak gdzieś po bokach podkładki tylko taki jasny wytarty.

Chciałbym nową podkładkę najlepiej z obszytym bokiem i żeby ruch po osi X jak i Y był taki sam. Podkładka najlepiej podobnego rozmiaru co Taito king.
Odpowiedz
#2
Cytat:Na podkładce widać już, że to nie jest taki czarny kolor jak gdzieś po bokach podkładki tylko taki jasny wytarty
Pewnie w miejscu, gdzie trzymasz rękę i jest to raczej starty naskórek. Mam 7 letnią taito, którą używałem przez ponad 2 lata i koloru ona nie traci, musiałbyś ją umyć pod prysznicem żeby to zeszło.
Odpowiedz
#3
Tak, tam też, ale tam gdzie korzystam z myszki jest to samo tylko ciut mniej. Byłem low sensem przez długi czas 80cm/360 więc...
Odpowiedz
#4
Coś szybszego od taito, wolniejsze, podobne?
Odpowiedz
#5
Zastanawiałem się nad RAZER GOLIATHUS ALPHA SPEED lub TESORO AEGIS X4
Odpowiedz
#6
Aegis jest bardziej jak taito, bardzo dobra podkładka. Speed znacznie się różni od taito - jest szybsza i bardziej szorstka o mniej równej powierzchni.
Odpowiedz
#7
Nie mają czegoś takiego jak w Taito, że ciut inaczej się myszka porusza po osi Y? Podkładka ma być szybka, ale też chcę aby łatwo było zatrzymać myszkę.
Odpowiedz
#8
no to ja polecam QCK+

Spełni Twoje wymagania :)
Odpowiedz
#9
Cytat:Nie mają czegoś takiego jak w Taito, że ciut inaczej się myszka porusza po osi Y? Podkładka ma być szybka
Trudno odpowiedzieć, ponieważ taito jest wolną podkładką i nie wiadomo czy w końcu ma być szybka czy taka jak taito. Nie wiem czy coś się zmieniło pod względem wytrzymałości taito (wątpię, mam 2 podkładkę taito z przed półtora roku i materiał jest identyczny jak w starszej), ale jest to jedna z bardziej wytrzymałych podkładek, obie goliathus i qck bedą miały zdecydowanie krótszą żywotność. Spróbuj jednak włożyć ją pod prysznic, nasmarować płynem do prania i spłukać, przynajmniej zobaczysz, czy faktycznie się wytarła i musisz poszukać czegoś wytrzymalszego, czy jest tak jak mówię i wystarczą obszyte boki. Ja swoją podkładkę przecieram miękką szmatką 3-4 razy w tygodniu gdy korzystam regularnie, a mniej więcej co 2 miesiące piorę, jeżeli jej nie czyściłeś, to nic dziwnego, że zbierał się brud.
Odpowiedz
#10
Że do pralki wrzucasz podkładkę? Podkładkę czyszczę regularnie, nawet przed tym tematem 2 dni wcześniej zamoczyłem w wodzie i przetarłem. Denerwuję mnie przede wszystkim, że ten bok się odkleił i trochę obdarł. Dałem za podkładkę ze 100zł, ale widziałem, że na procpu jest czasem promocja i sprzedają za ok. 60zł i za tą cenę mógłbym nową taito kupić. Jeżeli nie to w końcu jaką podkładkę byście polecili kupić, ma być taka jak taito tylko, że ruch po osi y jak i x ma być taki sam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.