• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z mikrofonem do warzone
#1
Cześć, tak jak w temacie. Słuchawki z mikrofonem do gry warzone (ogromna mapa). Budżet: ok. 300zł

Integra: ALC 897

Zastanawiam się nad EPOS I SENNHEISER GSP 302 lub MH751. Które lepsze? Widzę, że obie pary są polecane na waszej stronie w zakładce "polecane słuchawki". GSP można znaleźć na amazon za 270zł, a mh751 za ok 330zl najtaniej.

Z drugiej strony, podobno mh751 jest wygodniejszy, ładniejszy na głowie i ogólnie w grach lepiej sobie radzi, natomiast mikrofon ma gorszy. Z drugiej strony mikrofon jest odpinany i jakby zależało mi kiedyś na lepszym dopinanym to np. mikrofon V-moda wpiąć. Nie wiem co myśleć.

Jest jeszcze jedna opcja. Mam mikrofon tonor tc30, więc jeżeli znalazłyby się jakieś lepsze słuchawki bez mikrofonu w budżecie ok. 300zł to mógłbym się zdecydować. Chyba, że nie, to zostanę przy słuchawkach z mikro.

I ostatnie. Gdybym miał dokupić DAC, to jest sens brać soundblaster g3 czy coś lepszego typu soundblasterX g6?
Odpowiedz
#2
MH751. Mikrofon jak na słuchawki za 300zł mają BARDZO DOBRY. Jest on po prostu bez dodatkowych udziwnień jak redukcja szumów itp. Brzmi po prostu naturalnie :).
Odpowiedz
#3
Czyli mh751 nadal będzie najlepszym wyborem w tej cenie? Jak one się mają do moich starych ISK HD9999?
Oraz czy warto kupić Creative soundblasterX G6 za 399zł?
Odpowiedz
#4
MH751 to takie bardziej lekkie w dziwięku, o scenie dosyć podobnej, ale odrobinę bardziej okrągłej HD9999. DO FPS na pewno sprawdzą się lepiej trochę

Możesz tez wziąć bardziej uniwersalne GM200 od Takstara, bardziej muzykalne, ale w grach to ta sama liga imo.

Czy potrzebujesz kartę to cięzkie pytanie bo do gier nie jest to zbyt istotny czynnik, a w muzyce to nawet taki G6 zawsze to trochę ubarwi dzwięk względem integry
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#5
Korzyści z karty dźwiękowej są takie że wzmacniają dźwięk. Jeżeli uznasz że słuchawki grają cicho nawet po podkręceniu głośności na maxa wtedy to ma sens. Natomiast samym plusem G6 jest aplikacja do equalizacji jak i wejście na mikrofon. Ale pierw sprawdź jak grają słuchawki bez dodatkowych bajerów :) .
Odpowiedz
#6
Ogólnie słuchawki są ok, nie są tak męczące basowo jak ISK HD9999 jeżeli chodzi o słuchanie muzyki i wydają się być bardziej otwarte w grach, tak jakby miały większą scenę, a jeżeli chodzi o wygodę, to ciężko stwierdzić, które są lepsze. Szkoda, że jednak lewa słuchawka ociupinkę gra głośniej od prawej, w grach tego nie idzie odczuć, ale przy muzyce już tak jak się mocno skupię.

Zamontowałem starą kartę dźwiękową Sound Blaster Z i wydobyła jeszcze więcej szczegółów jeżeli chodzi o muzykę. W grach jeszcze nie miałem okazji testować na tej karcie dźwiękowej.

Mikrofon super jakość. Miałem złe wspomnienia ze starymi tanimi headsetami i tutaj powiem, że zaskoczenie. Bardzo dobra jakość. Może nie tak czyściutko jak w tonor tc30, ale jak wszedłem na teamspeak i sie przywitałem to pierwsze co znajomi to powiedzieli "wow ale mikro".
Odpowiedz
#7
Okazało się, że jeżeli pokrętło głośności na kablu jest ustawione na maksymalną głośność, to dźwięk przenosi się nierówno i ucisza prawą słuchawkę. Wystarczy wtedy tylko leciutko przekręcić głośność w dół i od razu czuć jak dźwięk przeskakuje i głośność się wyrównuje.
Odpowiedz
#8
Częsta sprawa jest z takimi potencjometrami na kablu.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.