• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezprzewodowa myszka do gier
#1
Cześć, potrzebuje myszki bezprzewodowej do gier typu cs:go/warzone, czyli z bdb sensorem, najniższym możliwym opóźnieniem,

Na oku mam fnatic bolt oraz xtrfy m42 wireless jako, że do tej pory używałem Zowie ZA13. Musi być ten BUMP z tyłu, jako, że gram PALMO-CLAW.

EDIT: Zakupiłem MM710 w super cenie za 100zł prawie że nówkę. Zobaczymy jak się sprawdzi ta myszka z tym kabelkiem.
Natomiast nadal będę obserwował ceny wyżej podanych dwóch bezprzewodowych, jako że zbliża się black frajer.
Odpowiedz
#2
Xtrfy polecam bardzo fajna myszka z tych mniejszych, na pewno jeden z lepszych kształtów na rynku
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Hej! To mój pierwszy post na tym forum, nie chciałbym tworzyć osobnego wątku, skoro niemalże identyczny istnieje. Sam szukam myszki bezprzewodowej i być może ktoś będzie w stanie mi doradzić. Interesuje mnie raczej klasyczny kształt, nie musi mieć dziur i podświetlania. Znalazłem Logitech G Pro X Superlight ale także chyba ich konkurentów, tyle, że to jakieś nowości bo nigdy nie słyszałem o tej markach. Chodzi mi o Pulsar X2 oraz Lamzu Atlantis. Zdążyłem się już zorientować, że w zasadzie tylko jeden sklep w Polsce je ma, póki co niewiele recenzji. Pierwsza z nich jest aktualnie na promce i można ją kupić za mniej niż 400zł. O drugiej w sumie PL widziałem jedynie dwa filmiki. Ma ktoś tutaj jakąś wiedzę na ich temat i jest w stanie doradzić?
Odpowiedz
#4
Jaki masz chwyt ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Ja mam lamzu atlantis. Powiem tak: wróciłem do przewodowej xm1r. Ale nie wiem, czy to wina myszki, czy po prostu Apex Legends sprawia mi ostatnio problemy z lagiem, więc wolałem wrócić. Pewnie jeszcze podepnę lamzu, jak naprawią tę chorą grę. Generalnie lamzu jest ok. Jakość, czyli np. pre-travel czy post-travel, jest w miarę ok. To nie jest jednak poziom xm1r. Jest jednak trochę "poduszki" w przyciskach i jakość imho jest średnia, pewnie to samo co pulsar x2 i pozostałe klony Endgame Gear. Coating (umownie zwany, bo lamzu chyba go nie ma) jest dobry - nie mam wielkich problemów z pocącymi się dłońmi, ale trzyma się tę mysz pewnie i nic się nie ślizga. Kształt dla osoby właśnie z takim palmo-clawem jest w porządku (i baby hands ~17 cm), ale i tak wolę xm1r. Lamzu jest bardzo chwalone w recenzjach na youtubie, ale myślę, że ten hype jest przesadzony. Dam tej myszce 4/5, bo generalnie nie ma za bardzo za co jej ganić, ale może po prostu jestem tak przyzwyczajony do kształtu xm1r, że nic mi już nie wchodzi. :P

I tak czekam na xm2w.  Może jeszcze w XXI wieku się doczekam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.