• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe za około 400-500zł
#1
  • jakie obecnie używasz? Corsair HS50, chwilowo HS70PRO
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) ALC892
  • słuchawki mają być do codziennego użytku, raczej pół na pół gry z muzyką.
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap/elektroniczna
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS/APEX/WARZONE + inne gry multiplayer
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 500
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Obojętne
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie jestem okreśony w tym temacie
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? w HS50 przeszkadzał mi kabel i brak mikrofonu(pies mi zjadł) w HS70PRO przeszkadza mi white noise i mikrofon raczej słaby jest
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Najchetniej bym wykluczył szumy w słuchawkach bezprzewodowych (podobno to możliwe) i żeby były uniwersalne. USB-C byłoby dużym plusem.
Odpowiedz
#2
Może Cooler Master MH670. Na bank komfortowe. Brzmienie tylko raz rzucone uchem :). Było spoko :)
Odpowiedz
#3
U nas w HS80 nie było szumów, do gier całkiem spoko słuchawki bezprzewodowe
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#4
Wziałem Barracudy X 2022 na testy, wygodne, bluetooth jest na + dla mnie i dzwiek troche basowy ale w sumie po malym EQ jest dosc ok jak dla mnie. Zostane przy tym modelu a wyrwalem za jakies 370zl nowe;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.