• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe
#1
  • jakie obecnie używasz? - HyperX Cloud 1 / Logitech G Pro Wireless X
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nope
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) Gry i rozmowy na DC/Teamsach, muzyka gdzieś w tle - ciężko to podzielić na %, ale gry i rozmowy są najważniejsze 
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Bardzo dużo CS:GO, trochę Valoranta i czasem lol
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 700 zł - to jest kwota w której chce się zmieścić, jednak jeśli będzie warto to mogę trochę dołożyć.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Otwarte raczej nie, zamknięte lub pół otwarte raczej byłyby najlepsze
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie mam pojęcia
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak, do pracy
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? W HyperX kabel, w Logitech wygoda (a raczej jej brak) 
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Chciałbym, żeby słuchawki były bezprzewodowe i miały dobry mikrofon, logitechy okazały się cholernie niewygodne a sam mikrofon przeciętny - dlatego myślałem o Logitech G733 które podobno są wygodniejsze albo Corsair HS80 wireless które podobno mają świetny mikrofon i są wygodne co jest dla mnie ważne, bo noszę słuchawki przez praktycznie cały dzień kiedy pracuje i gram. Widzę też, że w promocji w moim budżecie można teraz dostać Corsair Virtuoso RGB Wireless które wyglądają dobrze. Dużym plusem będzie współpraca z Xboxem/PS5.
     Ładowanie koniecznie na USB-C.

Odpowiedz
#2
Skoro ma być bez kabli i zakładany budżet jak i mikrofon. Bierz te Logitech G733. Siostrzeniec ma i byłem zmuszony ich używać będąc u nich, nie urywają ale sumarycznie ok. Oczywiście plastik, ale jak takie warunki to innych opcji nie ma :)
Odpowiedz
#3
(08-12-2022, 11:06 PM)FreeQ napisał(a): Skoro ma być bez kabli i zakładany budżet jak i mikrofon. Bierz te Logitech G733. Siostrzeniec ma i byłem zmuszony ich używać będąc u nich, nie urywają ale sumarycznie ok. Oczywiście plastik, ale jak takie warunki to innych opcji nie ma :)

Szczerze mówiąc trochę się spaliłem na  Logitechu - G Pro X straszny zawód więc te G733 brałem bardziej jako "ostatnią opcję" - nie odrzucam ich całkowicie ale patrzę mocno z dystansem - ciekawiej dla mnie prezentują się te HS80 i Virtuoso i szukam tez opinii o nich lub jeszcze modelach których nie odkryłem ;)
Odpowiedz
#4
Znaczy inaczej. Wydając taki pieniądz chciałbym by to jakoś grało. I w tych pieniądzach Logitechy grają przyzwoicie(tylko i aż). Za mniejsze pieniądze i grające lepiej masz CoolerMaster MH751, ale one są na kablu, więc lipa.
Odpowiedz
#5
(08-13-2022, 06:10 AM)FreeQ napisał(a): Znaczy inaczej. Wydając taki pieniądz chciałbym by to jakoś grało. I w tych pieniądzach Logitechy grają przyzwoicie(tylko i aż). Za mniejsze pieniądze i grające lepiej masz CoolerMaster MH751, ale one są na kablu, więc lipa.

No nic, to zamówię te logitechy i najwyżej zrobię zwrot - chociaż nie ukrywam, nie jestem przekonany :D
Odpowiedz
#6
G733 porażka - mikrofon gorszy nawet od G Pro, oprócz nich zamówiłem też HS80 które są idealne, świetny mikrofon, grają dobrze - niestety są za małe na moją wielką głowę więc musze poszukać jeszcze czegoś innego.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.