• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka, podkładka pod cs go ( 200 zł )
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz:Tracer nexus 505 usb
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): byla wysoka/srednia ale od 2-3 miesiecy na niskiej i zostanie na niskiej
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS go
  • jaką masz obecnie podkładkę:brak chce zakupic
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): sporadycznie obejdzie sie bez
  • twój budżet: 200 zl z przesylka i podkladka
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip ew. palm (laczone)
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1 2 2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 20 cm około
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, chce miec 400dpi
  • Inne : Ogolnie zastanawiam sie nad a) Storm alcor b) Roccat savu c) kinzu v3
  • Chciałbym abyscie mi też pomogli dobrać podkładke do podanej z tych 3 myszki, jutro juz chce zamawiac tą myszkeNajlepiej abyscie nie proponowali mi nic innego niz te 3 co wymienilemdo wydania mam około 200 zł, najlepiej jakbym wszystko kupil do 200 zl z przesyłkaPisze to juz 5 raz , wiec prosze o wyrozumiałość bo mnie juz cos tutaj strzela ;-)
#2
Jak duza podkladke potrzebujesz?

Ja bym stawial na alcora
#3
Dobra wstępnie zdecydowałem sie ze Kinzu v3, na allegro jest opcja kupienia z dostawa myszki + podkladki za 174 zł http://allegro.pl/mysz-steelseries-kinzu...tabsAnchor

Ale myśle czy by nie kupić osobno myszki i podkładki
wtedy za myszke zapłaciłbym z dostawą 158zł
i miałbym około 50 zł na zakup podkładki , bardziej skłaniam się do tej opcji tylko jaka podkładke wybrać typowo pod tego gryzonia?
najlepiej duza ;p
z Góry dzieki!
#4
Daj spokuj Kinzu :P CM Alcor lub Roccat Savu to takie minimum jak się nie ma kasy.

Ma alledrogo kupisz myszkę SS Rival + podkładkę + przesyłką za 199zl. To już będzie dużo rozsądniejszy zakup, POLECAM.


Musiałem wymienić Ci inną myszkę, bo jest po prostu lepsza:) a spoko mieści się w budżecie.
W MediaExpert Rival bez podkładki to też 199zl. Podkladka Natec M22 to jakieś 20zl, też tam mieli jakbyś chciał gwarancję na miejscu mieć/
#5
Czemu nie kinzu?;d

Powiedzmy kupiłbym Rivala z podkladka za 199 , tylko ze ta cała podkładka z firmy Shiru, to chyba jakis shit ;p nie wiem nawet z czego to jest, chciałbym z materiału, orientujesz sie może?
#6
Kinzu ma słaby sensor a3050. Jest to chyba najstarszy i najsłabszy sensor optyczny aktualnie stosowany w myszkach (pośród tych sensorów uznawanych za wystarczająco precyzyjne), inne myszy na tym sensorze znajdują się w przedziale do 100 zł i właśnie ze względu na na dostępność lepszego sensora: a3090 w myszach powyżej 100 zł (jak w savu czy alcorze), który poza identyczną w obu wartością max speed podawaną przez producenta sensorów , jest znacznie lepszy pod każdym względem.
#7
Okay, wiec jednak przekonaliscie mnie do odrzucenia Kinzu! Biore najprawdopodobniej SS Rivala z tej aukcji - http://allegro.pl/mysz-steelseries-rival...tabsAnchor
Jedynie martwie sie troche o wielkość tej myszki ; p Dłoń od palca wskazującego ( czubka) do nadgarstka mam około 19 - 19.5cm i chyba nie bedzie ta myszka za duża?
Miał ktoś może tą podkładke która jest oferowana jako gratis na tej aukcji? - http://www.x-kom.pl/p/183294-podkladka-p...-duza.html
Jeśli ta podkładka to jakis shit i nie grało by sie komfortowo to czy zakup A4tech x7 500mp byłby dobry? Bo nie orientuje sie w myszkach/podkładkach od dzisiaj czytam o myszkach jakies sensory , logi..
z góry dziekuje za pomoc którą już mi udzieliliście, najprawdopodobniej biore Rivala.
#8
Do 200pln Rival jest wypas jak ma być nówka. Ja od siebie polecam podkladke natec M22 bo wiem ze jest dobra w połączeniu z rivalem. Kupiłą ją już również dwóch moich znajomych.. efekt podobny, "niby tylko podkladka a tak wiele zmienia"
#9
zamówiłem przed chwila rivala z tej aukcji co podalem wczesniej za 199zł + podkladka z shiru , jestli podkładka bedzie lipna to dokupie natec m22 ew. z a4tech x7 mp500
Dziekuje wszystkim za pomoc!
#10
Tego M22 to u nas mało kto lubi ;p Masz jeszcze Gembird GMB Gaming za 15 zł lepszy od A4techa.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.