• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obecnie testuje GK630K Kailh Brown i 2 rzeczy mnie tu irytują...
#1
I mam w związku z tym 2 pytania:

1. Niektóre switche nie zawsze łapią. Wygląda to tak jakby wykonanie przełączników było dość niepowtarzalne. Niektóre zdają się aktywować trochę płycej inne trochę głębiej. Nie robi to zbytnio różnicy jeśli wciskamy klawisz do końca. Jednakże kiedy tapujemy bardzo płytko (tyle o ile za sam bump) może się zdarzyć że niektóre switche po prostu się nie załączą. Irytuje mnie to, bo regularnie powtarzają się problemy dla tych samych literkach - nie na wszystkich - raczej niewielu - co tylko pogarsza odbiór tej wady. Moje pytanie w tym temacie brzmi: Skąd takie problemy? I jak radzi sobie tu brązowa konkurencja? Czy można zakładać, że inni producenci nie mają takich problemów? Mam na myśli popularne produkty, jak:

Kailh Box Brown
Gateron Brown
HyperX Aqua
Cherry MX Brown

2. Rozszczepianie się światła LED RGB kiedy spoglądam szybko na klawiaturę (szczególnie przy pełnym statycznym kolorze - np. białym). Przez ułamek sekundy widzę wtedy jakby barwy podstawowe wychodzące z pryzmatu. No ja wiem jak to brzmi ;) Ale widzę to. Myślę że może ma to związek z niskim odświeżaniem tego podświetlenia. Co myślicie? Czy są jakieś klawiatury które dają bardziej równomierne w czasie (szybciej migające) podświetlenie ?

Pozdrawiam :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Obecnie testuje GK630K Kailh Brown i 2 rzeczy mnie tu irytują... - Nova - 06-27-2022, 10:20 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.