• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAC/AMP do Audio Technica PDG1
#11
Hmm, czyli w zasadzie i tak mogę zamówić tą G6 B-stock, poużywać przez miesiąc i w razie jakichkolwiek problemów zwrócić (bo jakiekolwiek bluesrceeny przez kartę w moim przypadku odpadają). Nawet chyba cenowo całkiem fajnie to wypada w porównaniu do innych rozwiązań :)

Jeżeli chodzi o gry to głównie na ten moment Warzone oraz BF2042 - w CS'a nie gram, od czasu do czasu zagram w jakieś AAA.
Odpowiedz
#12
No to szczerze bym zostal przy ATH PDG1 :). Problem w tym że profity z dodatkowego DAC do nich raczej będą minimalne :).
Odpowiedz
#13
I chyba na ten moment tak zrobię, jeżeli w przyszłości naprawdę mocno się uprę na TYGRy, albo coś innego mi wpadnie w oko to wtedy również zainwestuję w DAC'a. Bo nawet nie wiedziałem, że DAC/AMP jest bardziej polecany w przypadku TYGR niż moich aktualnych słuchawek (które pod względem czułości i omów wypadają na papierze gorzej) :)
Odpowiedz
#14
(04-30-2022, 01:30 PM)balzi78 napisał(a): Na Twoim miejscu szedłbym więc głównie w stronę ergonomii. Tak jak pisze Hya, największą zmienną dla jakości dźwięku są słuchawki. W przypadku PDG1 możesz jeszcze zmodyfikować brzmienie i poszerzyć scenę zamieniając pady np. na te do HM5 od Brainwavza. Te oryginalne są do bani anyway, jak dla mnie przetwornik był za blisko ucha i po kilkudziesięciu minutach robiło się naprawdę niekomfortowo.
A polecasz jakąś firmę odnośnie tych padów? Bo z tego co widzę to oryginalne od Brainwavz'a do HM5 są już nie do dostania w Polskich sklepach. Najbardziej interesują mnie welurowe ze względu na to, że noszę okulary :)
Odpowiedz
#15
No to zostaje oficjalny sklep, albo zamienniki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.