• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolby digital plus do cs go pomoc
#1
Chciałbym poznać waszą opinie o dolby digital plus do cs go już sam nie wiem czy grać na nim , bez niego gorzej mi się niby gra ale z nim też mam problemy np z oceną odległości między mną a przeciwnikiem mam dobre słuchawki isk hd 9999 oraz cooler master mh752. Na trybie dolby atmos będzie to samo ?            Kartę dzw mam zintegrowaną , robiłem z nimi przeróżne kombinacje dokupywalem dragonfly red i audiotrak prodigy cube i też byłem niezadowolony z dzwieku.
Odpowiedz
#2
Wszystkie emulatory dźwięku 3D (jak chociażby Dolby Atmos, o którym często wspominamy w recenzjach) powodują w CS to samo, czyli poprawiają kierunkowość, ale pogarszają ocenę odległości.
CS sam z siebie ma bardzo słaby i ograniczony silnik dźwiękowy. Duża część tego co słyszysz i oceny tego bazuje na doświadczeniu z gry na danych mapach. Do samego CS najlepiej sprawdzają się słuchawki stereo hardcorowo zestrojone pod FPSy np. taki Logitech G233(aczkolwiek miewa on problemy ze względu na mala scenę) ewentualnie coś na USB ale bez dodatkowej emulacji dźwięku np. G733. Pod CS-a, to słuchawki najlepiej jak mają niemal brak niskich tonów, aby cały zakres opierał się w okolicy średnicy, scena żeby była bardziej okrągła i żeby miały dobry zakres zaniku tonalności w pionie ( głównie mają tak słuchawki gamingowe).
Odpowiedz
#3
Dziekuje za odpowiedz
Tak jak napisalem w poprzednim poście z dolby digital plus gra mi sie lepiej niz bez ale mam wlasnie problemy z ocena odleglosci
Kuszą mnie tez nowe sluchawki z mikrofonem takie jak np Encore RockMaster OE Gaming jest u was recenzja tych sluchawek
i tu pytanie czy warto z tym trybem dolby digital plus te sluchawki kupowac czy zostac przy moich obecnych isk hd 9999 , cooler master mh752 bo nie bedzie roznicy i tak ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.