• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki i karta dźwiękowa (ok. 400 zł)
#21
Prowizja dla test-gear... albo źle spojrzał.
Odpowiedz
#22
Czytam o tych k7xx i tak powiem ze szczerze powiedziawszy nie wiem ale mam do nich złe przeczucia, moze sa bardziej muzykalne itd ale cos mnie w nich niepokoi tym bardziej czytając komentarze ze posiadając q701 to k7xx to nic specjalnego
Odpowiedz
#23
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
Masz tam wszystkie 3 modele, z krótko opisanymi różnicami
Odpowiedz
#24
25$ to forwarding do PL, czyli wysyłka leci na adres USA i stamtąd przesyłają dopiero do PL. Na dole strony jest to opisane.

Jak z naszego linka kilkadziesiąt osób się zarejestruje i coś kupi to dostaniemy coś w naszej tematyce i będzie na testy, a czego w PL w sklepie nie kupisz. także, nie ma tu niczego do ukrycia. Nic się w ten sposób nie traci a można w ten sposób nas wesprzeć, skoro i tak już ktoś tam chce coś kupić. Myszkę Ninoxa, podkładkę, Artisana, cherry mx tester to normalnie kupowaliśmy z myślą o stronie. Tu jeszcze koledzy jakieś pióra kupowali, podpórkę pod nadgarstki, o ringi, jakiś nożyk, i inne jakieś bzdety co tam sprzedają dla własnego użytku, czasem ciekawe przedmioty tam mają.

K7XX na pewno nie będą gorsze od K612 lub Q701
Odpowiedz
#25
Ja sie tak powoli zastanawiam czy jest sens na początek wydawać tyle pieniędzy na to wszystko skoro nie miałem do czynienia z lepszym źrodłem niz integra a słuchawkami lepszymi niz jakies za 100 zł, no moze jednak miałem bo raz uslysZalem różnice w zmianie dźwięku kiedy to moj kolega puścił mi ta sama piosenkę na początku na kompie podłączonym przez integra do dwóch kolumn a potem zmienił zródło i podpial do gramofonu to odrazu odczułem różnice w czystości a nagraniu, usłyszałem wiecej dźwięków i ogólne to nagranie z komputera wydawało sie bardzo zamulone, i tak naprawde zakupując nowe słuchawki i nowa kartę dzwiękowa chciałem po prosu uzyskać ten sam efekt jeśli wgl to możliwe, w głównej mierze tez myślałem bardziej o zmianie wrażeń w grach bo na razie to nie potrafię sie nawet skupić na słuchaniu bo wszystko jakos tak kijowo brzmi a pozycjonowanie to tez nie najlepsze jest bo słyszę niby jednego gościa po prawej a okazuje sie ze jest za mną 3 typków i w tym momencie sie denerwuje i najcześciej wychodzę z gry
Odpowiedz
#26
odczujesz ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.