• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sprzedam] Xtrfy M4 + Tiger Arc1, Asus Strix Claw, Zowie G-SR
#1
  • Xtrfy M4 - czarna - 120zł
    • Kupiona ok. pół roku temu na Amazon.pl. Wszystko sprawne. Stan bardzo dobry. Dziurki czyszczone na bieżąco. Oczywiście na gwarancji.
    • Do myszki dokupiłem ślizgacze Tiger Arc1 - gładziutkie jak masełko. Mogę dorzucić zapasowy nieużywany komplet i/lub oryginalne używane - zdejmowałem je ostrożnie po ogrzaniu kleju ciepłym powietrzem, ale nie gwarantuję, że będą się trzymać tak jak prosto z fabryki. Tak czy siak Arc1 są uważane przez wielu za jedne z najlepszych ślizgaczy, te fabryczne z M4 miały strasznie nierówny ślizg + wibrowały przy szybszych ruchach.
    • Zdjęcia https://ibb.co/album/gzcmfY
  • Asus Strix Claw - 20zł
    • Stan dobry poza wgnieceniem w jednym miejscu na jednym ślizgaczu (nie wpływa to jednak na ślizg, nic się nie kołysze ani nie haczy) oraz, niestety, sporadycznym dwuklikiem na lewym przycisku, ale może sprawdzi się w grach typu Minecraft. W każdym razie cenę daję niską.
  • Zowie G-SR niebieska - 20zł
    • Stan dobry. Po wyczyszczeniu jej jakoś 4-5 lat temu, od tego czasu leży tylko w szufladzie. Jak ktoś lubi wolne podkładki, to może przypasować.

Zdjęcia pozostałych rzeczy mogę zrobić jutro.

Mogę wystawić na Allegro, jeśli komuś bardzo zależy na ochronie kupujących lub z innych powodów. Jednak musiałbym doliczyć kilka % za prowizję Allegro.

Ceny nie uwzględniają przesyłki.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.