• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna pełnowymiarowa do ok. 400 zł
#1
Cześć, obecnie posiadam SPC Gear GK630K, na którą przesiadłem się z jakiegoś mechanika od Gigabyte i niestety nie jestem w stanie żyć bez klawiatury numerycznej. 

  • Twój budżet: do 400 zł (ale jeżeli byłoby coś lepszego do 500 zł to przeboleję :D)
  • Jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? Mechaniczna, liniowe przełączniki (mam teraz brązowe, ale to zdecydowanie nie moje klimaty)
  • Czy chcesz podświetlenie? Tak
  • Czy chcesz makra? Nie korzystam
  • Czy chcesz dodatkowe klawisze? Mile widziane, ale nie są czymś czego wymagam
  • Czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Fajnie by było, podobno wygodniej się pisze
  • Czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Nie, musi być pełnowymiarowa
  • twoje uwagi (wygląd, firma):
Ogólnie od dłuższego czasu szukam klawiatury i dlatego trafiłem tutaj, bo wybór jest ogromny i się nie mogę zdecydować. Do tej pory wyłoniłem:
XPG Summoner
HyperX Alloy Origins
Wiem, że za XPG przemawia chyba solidniejsza, masywniejsza konstrukcja, przełączniki od cherry i podpórka pod nadgarstki. Za HyperX fabrycznie przesmarowane przełączniki, które podobno są super gładkie i przyjemne. 
Bardzo chętnie też przyjmę inne propozycje, a nie tylko pomoc przy moich rozważaniach czy XPG czy HyperX :) Wiem, też że są barebone'y i z racji, że majsterkować lubię to złożenie klawiaturki to nie byłby specjalny problem, jeżeli za tym by szła jakaś wyższa jakość.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura mechaniczna pełnowymiarowa do ok. 400 zł - Mihu1 - 09-04-2021, 11:17 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.