• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Oddam] Sharkoon Light 2 200
#1
Mysz Sharkoon Light 200 - kupiona w czerwcu 2021 roku. Pozbawiona wad fabrycznych. Wyłącznie minimalne ślady użytkowania. Przed wysyłką zostanie pieczołowicie wyczyszczona.

Oddam osobie potrzebującej solidnego gryzonia - jedyny warunek to 25 postów na tym wspaniałym forum.
Pokrywam koszt wysyłki do Paczkomatu.

[Obrazek: GbKuIu9.jpg]
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#2
Huh, jeżeli potrzebujący się nie znajdzie, mam kandydata - składaliśmy ostatnio z młodziakiem jego komputer, z pewnością byłby zadowolony z nowej myszy.
Perfidne granie na emocjach wykorzystując bombla idącego do siódmej klasy, ale za to chciałbym chociaż opłacić część zakupu;)

Zakupiony niegdyś i5-6400 wciąż pracuje w moim osobistym komputerku, podkręcony do 4.5Ghz, ale niestety nadszedł kres CPU 4 wątkowych - wkurza mnie niedomagająca wydajność, choć w tle oprócz gierki (głównie Diabotical - niewymagający tytuł) zazwyczaj mam wyłącznie Discorda i przeglądarkę z jedną, dwiema kartami.
Odpowiedz
#3
Ja jestem chętny :) Potrzebuje solidnej myszki bo w mojej pada rolka :/ Planuje zakup, a tego modelu w sumie nie brałem pod uwagę... Chętnie przetestuje, jeśli nie będzie mi pasować kształtem to odeśle dalej komuś potrzebującemu :)
Odpowiedz
#4
(08-23-2021, 06:25 PM)Leminairre napisał(a): Huh, jeżeli potrzebujący się nie znajdzie, mam kandydata - składaliśmy ostatnio z młodziakiem jego komputer, z pewnością byłby zadowolony z nowej myszy.
Perfidne granie na emocjach wykorzystując bombla idącego do siódmej klasy, ale za to chciałbym chociaż opłacić część zakupu;)

Zakupiony niegdyś i5-6400 wciąż pracuje w moim osobistym komputerku, podkręcony do 4.5Ghz, ale niestety nadszedł kres CPU 4 wątkowych - wkurza mnie niedomagająca wydajność, choć w tle oprócz gierki (głównie Diabotical - niewymagający tytuł) zazwyczaj mam wyłącznie Discorda i przeglądarkę z jedną, dwiema kartami.


Prześlij mi proszę dane do wysyłki - najlepiej na maila.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.