• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 100zł
#11
Z przyczyn losowych jednak nie śpieszy mi się z zakupem. Mogę sprowadzić coś w najbliższym czasie zza granicy (sprzedaję na ebayu w dolarach).  Granica cenowa jest ta sama (powiedzmy z wysyłką max. 120zł), jak wygląda sytuacja w tym przypadku? W tej chwili nie mam więcej wolnej kasy niż 100zł, ten cm alcor i Roccat savu jeszcze jest w miarę w budżecie, ale jakbym go kupował to dopiero za jakiś czas.
#12
Z tego co widzę, to tam już wychodzi drożej:) Może na MassDropie czasem coś tańszego sprzedają? Test-Gear musi podpowiedzieć.

Jak nie masz kasy, to wciąż polecam używkę G400/G400S.. Jak bezwzględnie nowa, to z tanich tylko zostają myszki z sensorem Avago ADNS-9500. A4tech lub coś innego? Chociaż szkoda inwestować w buble, tu znowu polecam jakąś używkę: http://allegro.pl/myszka-a4tech-x7-x750-...15547.html

32zl z przesyłką. Dobra i tania podkładka kosztuje więcej.. Jak się nie spodoba, to nie będzie szkodą rzucić ją w kąt lub oddać komuś innemu...
#13
Widziałeś zdjęcia na tej aukcji? xD Podziękuję.
Mogę nawet kupić w chinach jak jest jakiś zaufany sklep i będzie pewność, że egzemplarz jest oryginalny.
#14
W takim stanie to jeszcze 3 razy za drogo:D Weź G400 używkę:) Albo dozbieraj i coś lepszego:) Ja też miałem problem z zakupem myszki.. brak kasy na daną chwilę zmusiło mnie do zakupu używanego Rivala. Wstępnie też chciałem coś do 100pln.. po przemyśleniach miałem czekać na nowego Rivala ale trafiła się używka:) Poprzednią myszkę jak kupiłem porządną, to 10 lat mi służyła.. Rivala jak się pomaluje i zaszpachluje to też pewnie da radę:)
#15
na massdropie raczej do 100zł nie ma szans nic dostać :P teraz już z chin nie opłaca się za bardzo, za drogi dolar i wychodzi drożej niż w PL :P. Jak nie musisz już kupować to odczekaj trochę i patrz od czasu do czasu an allegro bo nieraz można tam coś ciekawego wyrwać. Najwyżej jak dozbierasz to weźmiesz coś lepszego :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.