• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz część 3 nie ostatnia
#1
To już mój 4 raz z tym forum no ale jak szuka się opinii to przychodzi się do najlepszych.

jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival 310
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): standardowa pod czułość myszki
czułość w Windows: 6
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 3200
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):20-25
w co grasz (podaj tytuły gier): LOL, Cs:go ect.
jaką masz obecnie podkładkę: DM Pada L
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 4
twój budżet: Nieograniczony
jaki chwyt stosujesz:  fingero-palm
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo ręczny
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19
czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: guma zaczęła odchodzić i klej się wydostaje i myszka jest obślizgła lepi się
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak

Poodkłada jest dobra mysz też ale na pewno żadnych gum bo te się odklejają(SS Rival 310 i nowe wersje myszy od SS z gumami też się odklejają więc nic z gumami ) ale coś się zmieniło przez te 3 lata może coś lepszego jest dostępne  :) nie wiem więc pytam znawców :)  . Dziękuje za pomoc w wyborze i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
To ogólnie to ma łatwego fixa, wsadzasz kropelke pod gumę i już się nie odlepia :P

Zakładam, że chcesz po prostu coś nowego spróbować... proponuje DM6, bo nie będzie drastycznej zmiany w kształcie, a ciąglę możesz używać 1+3+1, masz leciutką myszkę, nic się nei odkleja i przetestujesz lepszych przełączników (musisz dać im chwilę jak się przyzwyczaisz, później ciężko będzie Ci na Omrony przejść) ;P
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
(03-22-2021, 05:37 PM)Hya napisał(a): To ogólnie to ma łatwego fixa, wsadzasz kropelke pod gumę i już się nie odlepia :P

Zakładam, że chcesz po prostu coś nowego spróbować... proponuje DM6, bo nie będzie drastycznej zmiany w kształcie, a ciąglę możesz używać 1+3+1, masz leciutką myszkę, nic się nei odkleja i przetestujesz lepszych przełączników (musisz dać im chwilę jak się przyzwyczaisz, później ciężko będzie Ci na Omrony przejść) ;P


To nic lepszego na rynku nie ma obecnie od DM6 Holey/S ? A jak już wybierać z tych dwóch to która lepsza wersja Holey czy Holey S bo widzę że różnią się sensorami który lepszy ?
Odpowiedz
#4
Holey będzie mieć podobny profil jak Rival 310, więc nie odczujesz tak bardzo zmiany w kształcie, stąd taka propozycja. Imo lepiej Holey bez S bo wdł mnie 3360 jest sensorem o lepszym feelingu.

w obecnych czasach granice między lepsza gorsza już się zatarły, praktycznie wszystkie nowsze myszki prezentują podobny poziom, wszystko sprowadza się głównie do kształtu.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#5
(03-23-2021, 02:55 PM)Hya napisał(a): Holey będzie mieć podobny profil jak Rival 310, więc nie odczujesz tak bardzo zmiany w kształcie, stąd taka propozycja. Imo lepiej Holey bez S bo wdł mnie 3360 jest sensorem o lepszym feelingu.

w obecnych czasach granice między lepsza gorsza już się zatarły, praktycznie wszystkie nowsze myszki prezentują podobny poziom, wszystko sprowadza się głównie do kształtu.

To kupiona zobaczymy jak się sprawdzi
Odpowiedz
#6
(03-23-2021, 02:55 PM)Hya napisał(a): Holey będzie mieć podobny profil jak Rival 310, więc nie odczujesz tak bardzo zmiany w kształcie, stąd taka propozycja. Imo lepiej Holey bez S bo wdł mnie 3360 jest sensorem o lepszym feelingu.

w obecnych czasach granice między lepsza gorsza już się zatarły, praktycznie wszystkie nowsze myszki prezentują podobny poziom, wszystko sprowadza się głównie do kształtu.

Epicka jaka leciutka Rival 310 to przy tym kloc i od razu dpi o połowę mniej i o wiele lepiej się trzyma w dłoni boczne przyciski lepiej ustawione mam teraz dostęp do 5, dosłownie niszczy Rival 310
Odpowiedz
#7
W Holey masz również bardzo żywotne mikro-przełączniki Huano, oraz optycznie pracujący enkoder - pod względem żywotności, jest to pierwszorzędna obecnie kategoria.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.