• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dzwiekiem w cs go w moich słuchawkach , wina integry ?
#1
Witam Posiadam słuchawki Isk hd 9999 oraz Cooler Master mh752 i mam problem z  pozycjonowaniem w grze w cs go w obu tych słuchawkach . Podczas gry przede wszystkim nie orientuje sie jesli chodzi o kierunek dzwieku góra dół w ogolę słabo u mnie jeśli chodzi o słuch kroków w grze .
Słuchawki podłączone do integry .
Mam również włączony dolby digital plus probówałem grać na wyłączonym ale nie było widać poprawy .
Czy warto byłoby dokupić zewnętrzną kartę dzwiękową , kiedyś kupiłem dac dragon fly red i również żle mi się na nim grało.
Odpowiedz
#2
https://youtu.be/4BltHXngvlk

Zobacz czy nie będzie lepiej. Jest to opcja dźwięku wbydowana w CS.

Nim się skuszę na dalsze wywody to muszę zadać pytanie. Problem występuje w innych grach czy tylko CS? Sprawdz jakiś tytuł FPS, pograj na słuch i oceń.
Odpowiedz
#3
Ja gram tylko w cs go , nie wiem może warto zainwestować w jakas zewn karte dzwiękową np Audiotrak Prodigy Cube Black Edition USB co sądzicie o tej karcie do 500-600 zł warto kupować coś innego ? Cudów się nie spodziewam .
Odpowiedz
#4
Jak miałeś Dragonfly Red to Cube pracuję w klasie niższej. Więc jak z Redem nie czules różnicy nie licz na poprawę z Cubem. Wytestuj w innych grach, ściągnij dla próby Valoranta czy Overwatch(są za free).

Sam Red jest na poziomie takiego Aune X1S, sprawdz ceny :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.