• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotel gamingowy lub biurowy 170 cm wzrostu
#1
Witam potrzebuję dobrego fotela biurowego lub gamingowego do długiego przesiadywania grania przed komputerem  głównie w cs'a więc dobrze , żeby miał podpórki do ramion z materiału, który nie blokuje ręki. , mój wzrost 170 cm , ważę dość dużo około 95-100 kg

Cena 500-800 zł
Odpowiedz
#2
szczerze to nic godnego polecenia nie ma takiego w tym budżecie, żaden nie ma materiałowych podpórek pod ramiona. Najtaniej godny polecenia taki typowo gamingowy fotel to Nitro 890 za 1299 zł w komputroniku na promce.

https://www.test-gear.pl/polecane-fotele-gamingowe/

Na Twoim miejscu jak budżet jest sztywny to udaj się do sklepu i przymierzaj stacjonarnie, w ciemno nie polecam brać w tej cenie niczego.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL
Odpowiedz
#3
Jak poszukujesz dobrego fotela do komputera to na pewno nie oszczędzaj. Warto zainwestować w odpowiedni fotel z ergonomią i sprawdź też fotele gamingowe, bo one nie są takie złe jak je malują. Ja dziecku kupiłem ostatnio ten trzeci ze strony chairpc.pl/porady/jak-wybrac-fotel-gamingowy/]https://chairpc.pl/porady/jak-wybrac-fotel-gamingowy/ bo sam byłem bardzo zielony w tym temacie i na prawdę młody zadowolony. Nie dość, że dla jego pleców dobrze to radocha niesamowita bo to w końcu fotel gamingowy z fajnymi kolorami. Dałem coś około 500zł ale myślę, że kilka lat będzie trzymać :)
Odpowiedz
#4
Żaden z tych foteli gamingowych wymienionych w tym arykule nie jest ergonomiczny. Dziecku gdy się jeszcze rozwija i może mieć potencjalne ryzyko wad postawy nie powinno się ich dawać, a zwłaszcza gdy siedzi dużo przy komputerze. Jeżeli nie cierpi na wady postawy, to profilaktycznie też się tego nie zaleca i lepszym rozwiązaniem jest krzesło z profilem lub piłka rehabilitacyjna/fitness. Nawet przepisy BHP od dawna sugerują jak powinno się siedzieć i na czym, więc informacje o tym nie trudno znaleźć. Sugeruję zapoznać się z informacjami od ortopedów i rehabilitantów zanim zacznie się wybierać fotel dla dziecka. W zasadzie dorośli też powinni się zapoznać na czym powinni/mogą siedzieć.
PS. Jak w 2014 przy okazji podkładki Razer Vespula pisaliśmy, że podpórka pod nadgarstki jest szkodliwa dla zdrowia (już wtedy lekarze o tym mówili) to do wytycznych BHP dopiero w tamtym roku dopisano takie informacje i aktualnie odradza się z tego korzystać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2022 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.