• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebna porada o mikrofon
#1
Witajcie!
Sprawa wygląda następująco. Szukam dobrze brzmiącego stojącego mikrofonu do 300 zł. Zrobiłem rozeznanie i przesłuchałem setki różnych nagrań na YT oraz przeczytałem wiele recenzji. Co mnie martwi to niektóre mikrofony są chyba promowane po znajomości, bo gdzie bym nie posłuchał nagrania to brzmi źle, nawet pytałem kilku recenzentów jak to jest, że piszą coś innego a wyraźnie słyszę na nagraniu inaczej niż to co opisują. W odpowiedzi albo usuwali moje komentarze albo nie dostaje żadnej odpowiedzi. Ostatnio pytałem o wszędzie zachwalany Genesis Radium 600 czy możliwe jest, że na nagraniu wrzuconym na YT brzmi on tak źle czy on po prostu tak ma? Nie rozumiem co jest nie tak z tym zapytaniem. Czy Razer Siren mini jak brzmi dobrze na nagraniu to w rzeczywistości też będzie miał dobry dźwięk? Obecnie nastawiam się w pierwszej kolejności na Razer Siren MINI, czy myślicie, że jest jeszcze coś innego godnego uwagi w podobnej cenie?
Odpowiedz
#2
Wiesz co, niestety nei mielismy tego mica od Genesisa na testach nigdy więc cięzko mi się jednoznacznie odnieść, ale faktycznie jak posłuchałem na nagraniach to brzmi tak metalicznie i jakby trochę nieczysto, brakuje mu takiej "ciepłości". Faktycznie opisy jego są jakby o innym modelu, bo no nie brzmi tak jak go opisują xd. Może tak dziwnie go zestroili i taki był zamysł producenta aby tak specyficznie brzmiał. Zawsze znajdą się i tacy co wolą taki wydźwięk...

W podobnej cenie to spokojnie mozesz brać tego razera siren mini on naprawdę dobrze brzmi, sprawdzony pewny wybór i myślę, że nie masz co eksperymentować.

Z tym, że Ci usuwają komenty to u wiekszości portali co piszą stronniczo norma więc się tym nie dziw xd
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.