• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headset do gier FPS
#1
    • jakie obecnie używasz?
      HyperX Cloud Silver
    • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
      - jeśli tak – to jakiej?
      - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
       --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
      MSI B150M BAZOOKA (MS-7982)
    • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
      słuchawki mają być w 100% do gier 
    • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
      Escape from Tarkov. Czasami Call of Duty Warzone i Battlefield. Okazjonalnie różne gry Singleplayer.
    • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
      365 zł.
    • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
      Komfort.
    • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
      Zamknięte.
    • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
      Większą.
    • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
      Nie będę podróżował.
    • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
      Zbyt mocny ścisk na głowę, słabej jakości pilot sterowania głośnością(awaryjny, podatny na zabrudzenia i przypadkowe przesuwanie rolki). Chciałbym coś bardziej komfortowego do dłuższych sesji, a z dźwięku lepsze pozycjonowanie i czysty, szczegółowy dźwięk dla atmosfery. Zależy mi na dobrym mikrofonie do współpracy z innymi graczami.
    • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): 
      Osobiście zastanawiam się między SPC GEAR Viro a Cooler Master MH751. Odpinany mikrofon jest dla mnie przydatną funkcją.
#2
Proponowałbym Sennheiser gsp 300 o ile są dostępne.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
#3
MH751. Pozycjonowanie będzie tak dobre na ile pozwala gra. Sam gram w Tarkova i nauczyłem się korzystać z funkcji Binural Audio. Problem z Takrovem jest taki że jest tam masa dźwięków statycznych. Przykładowo wchodzisz na mapę na której pada deszcz. To nie jest tak że słuchawki nagle będą wyodrębniać odgłosy kroków lepiej. Tylko to że pewne częstotliwości będą po prostu słyszalne bardziej szczegółowo(łatwiejsze do wychwycenia).
#4
Dzięki. Na pewno kupię MH751.
#5
Podziel się opinią potem :)
#6
(01-30-2021, 07:57 AM)FreeQ napisał(a): Podziel się opinią potem :)

Dzisiaj testowałem słuchawki. Cooler Master są po prostu lepsze od HyperX.

CM są o wiele wygodniejsze - przylegają dobrze, a nie ściskają i przy tym skutecznie tłumią otoczenie. Kroki i głosy przeciwników są wyraźne, łatwe do wychwycenia i pozycjonowania. Mikrofon jest wysokiej jakości, mój głos jest czysty i głośniejszy, bez szumów. 

Jedyne uwagi to nieco przygłuszony, cichszy dźwięk. Mikrofon z jakiegoś powodu tłumi moje oddychanie, ale np. klikania już nie.
#7
MH751 w brew pozorom potrzebują troszkę prądu. Jakiś tani wzmacniacz by się przydał. Coś typu Creative G3(chyba jest na promce na oficjalnej stronie creative). Podaję jego bo ma wejście na mikro dodatkowo.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.