• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#27
Jeszcze słuchawek nie zamówiłem, ale tak myślałem żeby zamówic pare sztuk i wybrac te "najlepsze", które byście doradzili mi z tej listy, strikte do gier, nie potrzebuje bassu zeby był nie wiadomo jaki ale zeby był, nanwazniejsze to pozycjonowanie i kroki zebym idealnis słyszał ( nie wiem które tony za to odpowiadają :))

#Sennheiser

game zero/one, dc38x/38x - jakieś inne Sennki?

#Beyerdynamic

Dt990, dt770, custom game, tygr 300r ( ponad budżet mogę dozbierać ale czy warto, chyba że zestaw bez mikrofonu)

#Philips ( jakoś mnie ta firma nie przekonuje, mialem kiedyś jakies marketowe i oddawałem 2x do serwisu jakas wada fabryczna, no ale moge zaryzykować :))

Sph9500/9600, Fidelio x2/x2hr

#Audio-Technica

ATH-PDG1A, Ad500x, Ad900x, jakies inne Audio-Technica warte uwagi?

#Akg

K240 studio, k550, k702, k712 pro ( podobno słuchawki akg trudniej "zasilić" nir wiem czy dac który zaproponuje niżej jest wystarczająco dobry)

#inne marki

CM Mh751, Sonic v2, Rockmaster OE Gaming, SoundMagic HP151, Koss GMR 545 iso/air, Audeze-Mobius nie mam pojęcia jaki model,

Zakupić chciałbym do tych słuchawek ktore wymieniłem Fx Audio Dac x3 ale nie wiem czy to będzie dobry wybór i wystarczający.

Zastanawiałem sie także nad tymi otwartymi, czy nie obudzę córki i żony 2 pokoje dalej.Czy one aż tak nie przepuszczają dźwięku na zewnątrz?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do gier.Głównie fpsy. - Majfa - 01-25-2021, 10:00 PM
RE: Słuchawki do gier.Głównie fpsy. - Majfa - 02-05-2021, 12:46 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.