• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#17
Znaczy do CS w zupełności wystarczy MH751 i bym dalej nie kombinował. Natomiast jakbyś chciał słuchawki zamknięte ale bez mikro(typowo muzyczne) w podobnej cenie masz teraz SoundMagic HP151. Kwestia MMX300 jest taka że to po prostu end-game jeżeli mowa o headsetach(czyli tymi z mikro) zamkniętych. Natomiast jaka będzie różnica mięczy MH751 a MMX300 w CS? Prawdopodobnie minimalna/bardzo mała co za tym idzie nie warta dopłacania. Różnica w tonalności owszem, MMX300 to V-ka, a MH751 naturalno-jasne. Ale i te i te w CS będą pozycjonować bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o HyperX, nie wiem. Szczerze powiem nigdy nie kumałem hype'u w stosunku chociażby Cloud 1 i 2. Dla mnie te słuchawki były zawsze co najwyżej średnie, nawet do gier.

Sumarycznie MH751 ci wystarczą w zupełności. A zamawiając przez internet zawsze masz 14 dni na zwrot. Ja przykładowo w środę odebrałem Philips Fidelio X2 i w poniedziałek je odsyłam. Nigdy ich nie miałem, czytałem sporo pozytywów na ich temat a dla mnie okazały się rozczarowaniem. Cieplejsze granie z dość metaliczną górą, nie wiem co ludzie mają do tego i nazywają je basowymi, Bas mają(nawet nie subbas tylko midbas) ale nim jakoś specjalnie nie łupią, a jednocześnie kontrola jest taka sobie. Faktycznie, o ile recenzję traktuję zawsze poglądowo, to czytając jedną muszę przyznać rację że słuchawki te jakby starały się zadowolić wszystkich... tak się nie da.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do gier.Głównie fpsy. - Majfa - 01-25-2021, 10:00 PM
RE: Słuchawki do gier.Głównie fpsy. - FreeQ - 01-29-2021, 11:58 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.