• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#1
Dobór słuchawek
jakie obecnie używasz? Logitech G35
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
- jeśli tak – to jakiej? NIE 
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Tak, jeżeli moja zintegrowana jest zbyt słaba to kwota jaką bym przeznaczył to tak  do 300 zł 
 --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150) ALC 1150 115db snr hd audio z wbudowanym wzmacniaczem.
słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
jakiej muzyki głównie słuchasz?
w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? CS:GO 98% reszta to inne fpsy. 
twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 800 zł z kartą/dackiem
stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? To i to.
jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?Gram w pokoju,nikogo nie ma w pobliżu.Mam aktualnie zamknięte więc raczej stawiałbym na zamknięte. 
wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? większą scenę, zależy mi na idealnym pozycjonowaniu przeciwników 
czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Raczej nie
co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Sam nie wiem, sa to słuchawki pod usb bez żadnej karty pomiędzy, dlatego nie wiem czy są az tak idealne.Nic sie z nimi nie dzieje, poprostu chce wypróbować cos nowego. 
dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):

Cześć.Szukam słuchawek pod fpsy głównie cs, czasami odpalę coda,valoranta czy tam jakiegoś innego shootera, ale 98% czasu spędzam grajac w csa.
Aktualnie posiadam Logitechy G35  ( https://www.morele.net/sluchawki-logitec...49-639709/ ) szukam czegoś lepszego od tych które mam aktualnie.Potrzebuje żeby słuchawki były wygodne,żeby w przyszłości można było wymienić pady no i oczywiście żeby dźwięk był naprawdę ok (pozycjonowanie przeciwnika). Nie zależy mi na żadnych 5.1/7.1
Nie chcę słuchawek z przytłaczającym basem, chyba najlepszym rozwiązaniem bedzie średnie i wysokie pasmo zeby bardzo dobrze słyszeć kroki przeciwników?
Karta dźwiękowa zintegrowana realtek alc1150 115db snr hd audio z wbudowanym wzmacniaczem.Nie wiem czy idzie coś "wykrzesać" z tej karty bo słuchawki które mam aktualnie są na usb.Jeżeli będzie potrzeba dokupie kartę muzyczna czy tam daca.
Zastanawiałem się nad:
1.CM MH 751
2. Fnatic Reat (nigdzie nie znalazłem opini o nich, może ktoś z was używał?  Średnica przetworników 53 mm i pasmo 20hz-40kHz będzie dobrze to grało?)
3.Logitech X Pro
4.Soundblaster x7
5 Hyperx cloud 2/alpha ( nie wiem jakie sa różnice)
6.Takstar pro 82
7. JAKIEŚ INNE wasze propozycje?
Dodam od siebie że fajnie by było zeby to był headset lecz nie musi aż tak ponieważ mam mikrofon osobno.
Budżet:700 zł ( no chyba ze parę zł warto do czegoś dołożyc ponadto)
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki do gier.Głównie fpsy. - Majfa - 01-25-2021, 10:00 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.