• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#31
Dzięki wielkie za informacje :) tak właśnie myślałem też nad tymi mmx300 2gen,nie znalazłem ich nowych i nie uwzględniłem ich, jednak je wezmę pod uwagę. Jeżeli bym nie znalazł tych w dobrej cenie to alternatywą będą beyerdynamic custom game?
Te Mh751 też zamówię :)
Sorki za tyle pytań no ale wymyślaty jestem, tak już mam że poprostu chce dowiedzieć się jak najwięcej o produkcie poczytac, dopytać i wybrać :) hmm jak bede potrzebował daca karty muzycznej to zakladac nowy temat? Czy pisax tutaj :)?
Odpowiedz
#32
Nie, costumy to inne brzmienie. Nawet nie wiem jakie, ale znajomy je miał i szybko się ich pozbył. Typowe do łupania jak to określił :).

Na allegro MMX300 są w dobrych cenach i na bank niczego im nie brakuje a sprawdzą się świetnie.

Co do DAC pierw spróbuj odpalić je z MOBO. Jak będzie ok to nie będzie trzeba inwestować dalej.
Odpowiedz
#33
Wygrawalem te mmxy za 350 na allegro w licytacji. Przyjdą to je sprawdzę i dam znać :) Dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi.
Odpowiedz
#34
Pierwsze co sprawdź to czy jak używasz potencjometru e nich to czy po podbiciu głośności, natężenie dźwięku rozchodzi się równomiernie :). No i daj znaka :).
Odpowiedz
#35
Ok, jeżeli będzie coś nie tak to odsyłać czy idzie to jakoś naprawić lub bez tego użytkować?
Odpowiedz
#36
Odsyłać. Chodzi o to że wtyk jest rzadkością bo 5-cio polowy. Ma to swoje niewątpliwe plusy, ale też minusy a jednym z nich jest to że kabel jest dość czuły :).
Odpowiedz
#37
Ok dzięki, a jeszcze takie pytanko bo nie jestem pewien czy jest ten 2.5 metrowy kabel przedłużający,obojętnie jaki dokupie żeby przedłużyć? Tzn według opisu jest W ZESTAWIE KABEL JACK - JACK, JACK - MIKRON-JACK, PRZEJŚCIÓWKA JACK, ETUI.
Odpowiedz
#38
W zestawie są 2 kable. Oba 5-cio polowe, co powoduje że są ciężko dostępne. Jeden jest dłuższy i jest z spliterem Y na mikro i słuchawki. Drugi krótszy ma wszystko w jednym, jakbyś chciał podłączyć pod konsole, albo wejscia przystosowane do tego(zazwyczaj laptopowe).

Są 5-cio polowe byś miał możliwość podłączenia oddzielnie mikrofonu i słuchawek pod osobne źródła. Bez problemów z uziemieniem(czyli przebić trzasków itp). Czyli jakby się okazało że słuchawki ci się spodobają ale jednak nie grają z swoją "pełnią" możliwości, to możesz kupić DAC podpiąć wejście sluchawkowe pod niego, a mikrofonowe pod kompa normalnie i nie będzie problemów z przebiciami. Ponieważ w 95% DACi nie mają wejść ma mikro, tylko na słuchawki.
Odpowiedz
#39
Czesc, przyjechaly słuchawki i właśnie je testuje i myślę ze bas mógłby być troszkę mniejszy ale nie ma tragedi :).Ale mam inny prpblem ponieważ mikrofon nie działa,jak wejdę do csa i mówie to słychać trzaski, jak odpalę audacity to kreska ani drgnie, jak przełączam jedynie ten przycisk od on/off mikrofonu to lekkie podbicie na wykresie jest i tyle.Myslisz ze cos z kablem nie tak?
Mam dziwne wrazenie jak by lewa słuchawka grała jak by głośniej, minimalnie bo minimalnie ale chyba tak jest, bo centrum "odgłosów" słyszę tak jak by wewym rogu a nie na środku.Jak podglasniam muzyke od "0" to slysze minimalny głos juz w lewej, po chwili jak potencjometr podglasniam to slysze dopiero w prawej ale to sa miko przesunięcia. Czyli co prawa sluchawka albo uwalona, albo włos? Czy kabel raczej jeżeli mikrofon tez nie działa?

Edit podłączyłem 2 kabel i jest inaczej dźwięk jest taki bardziej krystaliczny bez basu takiego.
Zauważyłem że w kablu z mikrofonem jak rusze przy słuchawce kabel to zaczynaja te słuchawki grac pośrodku, czyli winny jest kabel możliwe ze przełamany

Akcja z potencjometren jest tez w 2 kablu ze z dolnego pulapu lapie najpierw jedna słuchawka a pozniej druga ale dzwiek jest pośrodku nie jest odczuwalne żeby było po lewej glosniej, jest ok.

Możliwe ze na kablu bez mikrofonu tylko tym jednym jest onny dzwiek i to bardzo inny.?

Ehh chyba będę musiał je odesłać ponieważ placic za kabel 50 euro, u nas znalazlem za 240 zl , nie widzi mi sie taki schemat.Mega wygodne te sluchawki do dziweku juz sie przwyzczailem ( ustawilem tego jacka tak ze gra rowno na obu sluchawkach no ale przeciez nie o to chodzi zebym dokupował kabel za tyle no i jeszcze pady by mozna bylo wymienic wiec kolejna 100 ).
Jak myslisz @Freeq jakis inny kabel nie za miliony monet podejdzie ? nie musze miec tego mikrofonu jakos przeblojej i tak mam osobny.Odsyłac i brać co ? :)

Zrobiłem test lewa prawa słuchawka z poziomu sterowników, i wyciszona jest prawa słuchawka jak robie test ALE gdy odepnę jacka mikrofonowego wtedy obie słuchawki są na tym samym poziomie słyszalności.Dziwne
Odpowiedz
#40
Walnieta sztuka. Odsyłaj. Spokojnie, miałem podobną sytuację kupując je pierwszy raz. Chyba też z licytacji. Jak kupiłem za drugim było już lepiej. Ale dałem za nie blisko 600zł. Pytanie czy dźwięk odpowiada :).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.