• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#21
Ostrzejsze ponieważ sopran jest bardziej wybity, co za tym idzie dźwięk może okazać się bardziej metaliczny. A grach to nie przeszkadza a może przynieść dodatkowe efekty, czyli że szelest kroków będzie bardziej ekspansywny(to tak dla przykładu). Nie jakoś znacząco, ale tak minimalnie :). AKG K240Studio szczerze nie wiem, je by trzeba było modować ponieważ budowa ich jest typowo chińska. Jakość padów tragiczna, scenicznie trochę pogłosowe. Do gier jak najbardziej ok, nie nie jakoś wybitne. Ja osobiście nie lubię kupować słuchawek tak bym musiał później jeszcze w nie inwestować by osiągnąć to co chcę.

Słuchaj jeżeli twoją główną grą jest CS. Potrzebujesz mikro(swoją drogą bardzo dobrego) i komfortu jak i dobrego dźwięku, MH751 są NAPRAWDĘ dobrym wyborem. Wbrew opiniom różnią się od Takstarów PRO82, nie są tylko pozbawione bas portów ale sam przetwornik jest osadzony głębiej co daje dodatkowe walory sceniczne. Dodatkowo grasz w CS'a, jest to gra która jest już kupę lat na rynku. CS ma już naprawe dobrze rozwinięty silnik dźwiękowy, wspiera HRTF wbudowany w grę. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zewnętrzne programy które mają tworzyć dźwięk Virtual Surround. Szczerze, nie kombinuj. Ponieważ możesz kupić MH751 potem w przyszłości kupić droższe słuchawki i się zawieść. NIGDY nie jest tak że jak masz słuchawki za 500zł a potem kupisz słuchawki za 2000zł i one będą 4 razy lepsze dźwiękowo ponieważ wydałeś na nie tyle pieniędzy. To nie działa w ten sposób :). Te i te będą grały a różnice będą w wybiórczych kwestiach i to nie tak duże jakby się mogło wydawać. Witaj w świecie audio, gdzie grają słuchawki, źródła, kable, nausznice, docisk, miejscowienie słuchawek na głowie :D. Chore hobby w którym ciężko być szczęśliwym, a przecież chodzi tylko o przyjemność z płynącego dźwięku. Aaa i kwestia tego że każdy z nas słyszy inaczej ;).
Odpowiedz
#22
Ok dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.Zamówię je i zobaczę jak będą sobie radziły, najwyżej zwrócę :)
Odpowiedz
#23
przykładowo np. HE-4XX po +600 złlub Fidelio X1 swego czasu +800 zł są gorsze w CS niż MH751. Do CS autentycznie nie widzimy potrzeby brania czegoś droższego. Mamy u nas 3 pary ich, bo kto gra je kupił po ostatnich testach ;)
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#24
2 lata temu dzieki WASZEj recenzji/rekomendacji kupiłem myszkę DM Fps i nie zawiodłem się, mam nadzieję że tak samo będzie i tym razem :)
Odpowiedz
#25
Jeszcze jedno pytanko, bo jak wiadomo mh751 to takstar gm200 i takstar 82.Aktualnie ts 82 sa na promocji w okolicach 230 zł, jeżeli nie ptrzebuje mikrofonu to brac te takstary? Jest to kopia 1:1??
Odpowiedz
#26
Nie, są różnice. MH751 są lepsze do gier. Co do muzyki to już kwestia indywidualna. PRO82 to bardziej V-ka z możliwością podbicia basu. MH751 naturalno jaśniejsze. Czyli mniej basu i wiecej tonów wysokich.
Odpowiedz
#27
Jeszcze słuchawek nie zamówiłem, ale tak myślałem żeby zamówic pare sztuk i wybrac te "najlepsze", które byście doradzili mi z tej listy, strikte do gier, nie potrzebuje bassu zeby był nie wiadomo jaki ale zeby był, nanwazniejsze to pozycjonowanie i kroki zebym idealnis słyszał ( nie wiem które tony za to odpowiadają :))

#Sennheiser

game zero/one, dc38x/38x - jakieś inne Sennki?

#Beyerdynamic

Dt990, dt770, custom game, tygr 300r ( ponad budżet mogę dozbierać ale czy warto, chyba że zestaw bez mikrofonu)

#Philips ( jakoś mnie ta firma nie przekonuje, mialem kiedyś jakies marketowe i oddawałem 2x do serwisu jakas wada fabryczna, no ale moge zaryzykować :))

Sph9500/9600, Fidelio x2/x2hr

#Audio-Technica

ATH-PDG1A, Ad500x, Ad900x, jakies inne Audio-Technica warte uwagi?

#Akg

K240 studio, k550, k702, k712 pro ( podobno słuchawki akg trudniej "zasilić" nir wiem czy dac który zaproponuje niżej jest wystarczająco dobry)

#inne marki

CM Mh751, Sonic v2, Rockmaster OE Gaming, SoundMagic HP151, Koss GMR 545 iso/air, Audeze-Mobius nie mam pojęcia jaki model,

Zakupić chciałbym do tych słuchawek ktore wymieniłem Fx Audio Dac x3 ale nie wiem czy to będzie dobry wybór i wystarczający.

Zastanawiałem sie także nad tymi otwartymi, czy nie obudzę córki i żony 2 pokoje dalej.Czy one aż tak nie przepuszczają dźwięku na zewnątrz?
Odpowiedz
#28
Zacznijmy od tego że większość słuchawek jakie wymieniasz to otwarte :). Dodatkowo jedynie komu może przeszkadzać konstrukcja otwarta to jak ktoś śpi i to w tym samym pokoju. Ale bardziej by przeszkadzała twoja komunikacja głosowa niż dźwięk z słuchawek. Ja potrafię słuchać muzyki do późnych godzin kiedy kobieta śpi obok mnie i jej to nie przeszkadza kompletnie.

Teraz tak, nim odpowiem na pytanie. Czy dalej targetem jest głównie CS?
Odpowiedz
#29
Tak, glownie cs, ogolnie gry online warzone, valorant ale to w małym stopniu :)
Odpowiedz
#30
https://youtu.be/wQA-QPVHNBo?t=707 specyficznie pod gry. To już jest Over-kill pod CS, ale jak już tak jesteś zamotany i niepewny. Wiedz że tego headsetu możesz być pewny :). Na allegro znajdziesz go w dobrych cenach.

Natomiast jeżeli mi nie wierzysz i dalej się upierasz kup sobie CM MH751 i powiedzmy AKG K701(tańsze od AKG K712 pro i są bardziej analityczne). I sam się przekonaj czy różnica jest znacząca :). wchodzę o 100zł że poza rozmiarami sceny samo pozycjonowanie nie poprawi się jakoś specjalnie, a jak tak to w bardzo minimalnym stopniu :).

tak więc Beyerdynamic MMX300 V2 i masz wszystko. Zamknięte, spoko scena, świetne pozycjonowanie, mikrofon :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.