• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#11
ATH PDG1 chyba nie są juz produkowane i zastąpił je modelem z dopiskiem X. Czym to się różni... nie mam pojęcia. Może poprawili kable które w zwykłej wersji byly smiesznej jakości. Serio, potrafiły powodować trzaski. Natomiast same słuchawki mega wygodne z świetnym dźwiękiem.
Odpowiedz
#12
No to lekko bym się wkur..jak bym kupił słuchawki za 700 zł i okazało by się że po roku jakieś trzaski występują, pdg1a widziałem że też sa ale to sa te same chyba.
Odpowiedz
#13
Pomyliło mi się. Zamiast X miało być A właśnie :)
Odpowiedz
#14
A Beyerdynamic custom game? Czy do słuchawek ktore polecilliscie karta dźwiękowa soundblaster Z to dobry wybór?
Odpowiedz
#15
Szczerze to już bym patrzył w stronę MMX 300 v2 od Beyera. Grają V-ką, ale słuchawki dalej sterylne. Generują świetną scenę jak na konstrukcję zamkniętą, dość nosowy sopran ale jak mowa o grach FPS jest to bardzo przydatne. Co jeszcze ważne, konstrukcja prosta jak budowa cepa. Są niezniszczalne(dosłownie), materiały eksploatacyjne(nauszniki) tanie i łatwe do dostania. Bardzo dobry mikro. Dla mnie to zawsze był end-game jak mowa o headsetach dla graczy. Na allegro je można wyrwać w spoko cenach z gwarancją reklamacyjną jak coś.

Co do źródła pierw sprawdź jak się będą zachowywać pod samą MOBO. Ta twoja ma dedykowany wzmacniacz, wewnętrzne karty dźwiękowe bym odstawil, są to urządzenia powoli odchodzące do lamusa.
Odpowiedz
#16
Masakra,takiego dylematu nie miałem nigdy. Wczesniej napisałeś że wystarcza mi te mh751 wyglądają spoko,troszkę mnie te "bawienie sie" w wymianę padów odstrasza od nich.
Beyerdynamic custom game kosztuja 799,beyerdynamic custom one pro mogę kupić za 649 zł w sklpie. To jest ta sama konstrukcja? Patrzyłem na te mmx 300 v2 powystawowe niby kosztują 620 zł.
Myślałem jeszcze nad Hyperx cloud alpha S,znajomy kupił i niby zadowolony,szkoda że tak daleko mieszka bo bym sobie podjechał i zobaczył jak się sprawuja.Wiem wiem nie ma co porównywać pewnie tych Hyperx do tych Beyerdynamic :)
Odpowiedz
#17
Znaczy do CS w zupełności wystarczy MH751 i bym dalej nie kombinował. Natomiast jakbyś chciał słuchawki zamknięte ale bez mikro(typowo muzyczne) w podobnej cenie masz teraz SoundMagic HP151. Kwestia MMX300 jest taka że to po prostu end-game jeżeli mowa o headsetach(czyli tymi z mikro) zamkniętych. Natomiast jaka będzie różnica mięczy MH751 a MMX300 w CS? Prawdopodobnie minimalna/bardzo mała co za tym idzie nie warta dopłacania. Różnica w tonalności owszem, MMX300 to V-ka, a MH751 naturalno-jasne. Ale i te i te w CS będą pozycjonować bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o HyperX, nie wiem. Szczerze powiem nigdy nie kumałem hype'u w stosunku chociażby Cloud 1 i 2. Dla mnie te słuchawki były zawsze co najwyżej średnie, nawet do gier.

Sumarycznie MH751 ci wystarczą w zupełności. A zamawiając przez internet zawsze masz 14 dni na zwrot. Ja przykładowo w środę odebrałem Philips Fidelio X2 i w poniedziałek je odsyłam. Nigdy ich nie miałem, czytałem sporo pozytywów na ich temat a dla mnie okazały się rozczarowaniem. Cieplejsze granie z dość metaliczną górą, nie wiem co ludzie mają do tego i nazywają je basowymi, Bas mają(nawet nie subbas tylko midbas) ale nim jakoś specjalnie nie łupią, a jednocześnie kontrola jest taka sobie. Faktycznie, o ile recenzję traktuję zawsze poglądowo, to czytając jedną muszę przyznać rację że słuchawki te jakby starały się zadowolić wszystkich... tak się nie da.
Odpowiedz
#18
Hahaha chyba nigdy się nie zdecyduje.Patrzyłem na SoundMagic151 i wyglądają ciekawie, wyczytałem że w 150 pałąki pękały,hmm ciekawe czy to naprawili.Miales może te SoundMagici na głowie?
Edit:
Jednak dalej pękają widełki w tych 151 czyli nie poprawili nic w jakości :(.
Odpowiedz
#19
Miałem przez pół roku i żadnych problemów nie było, kwestia kto jak użytkuje.

Ja zostaję przy swoim jak CS to za około 300zł MH751 jak ma być mikro a jak bez mikro to możesz spróbować HP151. Recenzję MH751 masz na stronie :). Testowaną specjalne pod kątem gier typu CS :). Natomiast HP151 będą ostrzejsze w odbiorze.
Odpowiedz
#20
(02-01-2021, 02:10 PM)FreeQ napisał(a): Miałem przez pół roku i żadnych problemów nie było, kwestia kto jak użytkuje.

Ja zostaję przy swoim jak CS to za około 300zł MH751 jak ma być mikro a jak bez mikro to możesz spróbować HP151. Recenzję MH751 masz na stronie :). Testowaną specjalne pod kątem gier typu CS :). Natomiast HP151 będą ostrzejsze w odbiorze.

Co mam rozumieć bardziej ostrzejsze w odbiorze, przepraszam za te pytania ale żaden ze mnie audiofil i takie pojęcia są mi obce :)

A K240studio vs mh751?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.