• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier.Głównie fpsy.
#41
Hmmm no dźwięk ok, pozycjonowanie ok tylko troszkę tego basu mogło by być mniej. Ajj i teraz dylemat celować w dt770 nowe bez mikro bo to chyba to samo czy brac coś innego. Widziałem mmxy właśnie po 500-600,te licytowałem bo pisaloze mikro działa i wszystko działa, zastanawiam się jeszcze czy to nie wejście mikrofonowe na mojej płycie.
Odpowiedz
#42
Na bank nie. Tak to mają pseudo-sprzedawcy :). Jak coś możesz sprawdzić na jakims telefonie albo laptopie :). Natomiast jak chcesz mniej basu to zastanawiam się czy nie lepiej całować faktycznie w jasno grające słuchawki... Problem w tym że większość z nich(jak nie praktycznie wszystkie) to konstukcje otwarte. Z zamknietych znam Shure SRH 940 ale ich ci nie mogę polecić, ich budowa wola o pomstę do nieba. Jest jesscze Austian Audio HI X55 ale czy SoundMagic HP1000 ale te i te kosztują dużo ziko i uważam to aż nad wyraz do CSa. Ewentualnie słuchawki dokanałowe, tutaj już można kombinować i wymyślać :). Hmmm może jeszcze ATH MSR7 czy MSR7B(tutaj wymagany DAC z wejsciem BAL). Ale w nich nie każdy czuję dobrą wygodę. Grają świetnie, mniejsza scena ale popisuja się świetną holografią. Z tym że mi ściskały ostro żuchwe :/.

PS tak w dużej mierze DT770 to baardzo zbliżone brzmienie do MMX300. Natomiast jak ci przeszkadza ilość basu to z automatu odpuść sobie Beyerdynami Costum.
Odpowiedz
#43
Ojj jak dłużej przy nich grzebie to coraz bardziej mi się podobają, do tego basu mogę sie przyzwyczaić ewentualnie zejść troszkę w eq z wartości basowych.
Zauważyłem że ten kabel co jest do telefonu zbiera i nagrywa normalnie mikrofon, wiec mikrofon działa.Problem jest chyba w tym kablu, porostu odcina jeden kanał jak podłącze mikrofon.Podłączyłem kabel od beyerdynamic do innych słuchawek na jacka i to samo prawa sluchawka ciszej gra więc 100% kabel. Szkoda kurcze bo zaczynałem sie do nich przyzywczajac, kabel jedynie oryginał tak?
Odpowiedz
#44
Jeżeli ten drugi kabel(pojedynczy) działa normalnie a nie chcesz tracić kasy na droższe słuchawki możesz po prostu kupic spliter na mikrofon i słuchawki :). Są tanie i dostępne :). To rozwiązanie rozdzieli sygnał :).
Odpowiedz
#45
No tak tylko on za krótki, a nie chce podłączać do przedniego panelu bo i tak moze byc taki na styk, wole miec dłuższy kabel.
Hmm miałbym wiele pytań ale nie wiem czy jest sens tutaj pisać, jest możliwość jakas porozmawiać z Tobą na prv?
Odpowiedz
#46
Obstawiam że się znajdzie na sieci różnej długości. Po prostu pisz na priv :). Jest na forum taka opcja :).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.