• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#1
Aby uzyskać pomoc w wyborze myszki, prosimy o uzupełnienie poniższych danych we własnym poście:

Dobór myszki – im więcej danych tym łatwiej nam dopasować dla Ciebie myszkę

  • jaką obecnie myszkę używasz:dm1 pro s
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska
  • czułość w Windows:default
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):default
  • w co grasz (podaj tytuły gier):csgo
  • jaką masz obecnie podkładkę:zowie g-sr
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):nie używam bocznych, ale jak są to mi nie przeszkadzają
  • twój budżet:500zl
  • jaki chwyt stosujesz:palmoclaw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?:2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:głównym powodem jest chyba kabel, myszka odłącza się co jakiś czas na sekundę, ale przy okazji zmiany myszki chciałbym żeby nowa była CIĘŻSZA.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?:tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):tak jak u góry chciałbym coś cięższego tak w okolicach 90-110g, aktualna jest trochę za lekka, dodatkowo myszka musi być bezprzewodowa.
ostatnio super doradziliście mi z podkładką zowie g-sr, która bardzo dobrze się sprawdza, liczę, że z myszką też się uda! dzięki.

ps. warto dodać, że każdą myszkę trzymam palmoclawem i dobrze mi się grało kiedyś na razer deathadder chroma.
Odpowiedz
#2
"ale przy okazji zmiany myszki chciałbym żeby nowa była CIĘŻSZA."
Nie ma powodu, by wybierać cięższe myszy, niż obecna DM1 Pro S dla takiej dłoni, szczególnie gdy użytkujesz G-SR która z czasem zatraci właściwości ślizgu, stając się bardzo wolną podkładką.
Suponuję, że masz wrażenie niewystarczającej kontroli, na co również składa się kształt myszy.


"musi być bezprzewodowa"
Rozumiem, że odrzucasz wszystkie propozycje z elastycznym przewodem?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
tak chce bezprzewodową, ponieważ mam małe biurko i nie mam jak ustawić mouseboungee żeby wygodnie mi się grało, a co do ciężkości mam wrażenie, że na trochę ciezszej myszce tj deathadder lepiej mi sie klikalo.
Odpowiedz
#4
hmm to z co piszesz to z kształtu przypasowałby Ci Rival 650, ale waga to 120g, więc sporo. Nie wiem czy przywykniesz. Tak to Razer mamba Wireless może by Ci przypasowała jeszcze i wagowo też powinna być ok. Mamba jakościowo może nie powala za bardzo, ale coś za coś :P

Ewentualnie od Logitecha G703, tylko tu bardziej palmi niż clow może się zrobić. Dobrze by było żebyś przymierzył dwie i odeślesz jedną.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#5
szczerze ani ten rival ani mamba mnie nie przekonują, o logitechu g703 też myślałem, a jeśli jednak pomyślałbym również o przewodowej to co by się nadało?
Odpowiedz
#6
Roccat Kain jak używasz Palmo-Claw się sprawdzi. Kain 100 ma fajną powierzchnię boczną.
Odpowiedz
#7
No Kain 200 mógłby też być, a jest bezprzewodowa, waży ok 105g bodajże.

Jeżeli na kablu to imo lepiej celować w to co sprawdzone i wziąć po prostu nowego deathaddera, jeżeli na nim CI się dobrze grało.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#8
a logitech g pro wireless? nie pasowałby? kształt wydaje się dość uniwersalny, a z tego co widzę tył myszki jest też chyba dość wysoki, czy raczej się mylę? może dobrą podpowiedzią by było, że w tym aktualnym dm brakuje mi trochę podparcia z tyłu myszki przez co nie mam nad nią idealnej kontroli.(na samym końcu dłoni u dołu robi mi się taki rowek który jest w powietrzu nie styka się z myszką i właśnie tutaj mi brakuje tego podparcia).
Odpowiedz
#9
Zamiennikiem bungee, może być nawet kawałek taśmy silver-tape - pełni identyczną funkcję.

"(na samym końcu dłoni u dołu robi mi się taki rowek który jest w powietrzu nie styka się z myszką i właśnie tutaj mi brakuje tego podparcia)."
Jest to zupełnie normalne przy wymienionym chwycie, dłoń układa się pod kątem bo to dla nas naturalne - stąd również inicjatywa myszy wertykalnych.
G Pro Wireless oferuje napęczniały tył, winna więc być bardziej komfortowa od nieco ściętej linii DM1, pretensje można mieć do jakości komponentów - enkoder TTC oraz mikro-przełącznik Tactile pod rolką, nie należą do żywotnych i każdy "chińczyk" z enkoderem F-Switch i mikro-przełącznikami Huano (myszy Glorious, DM6 Holey) zapewni wiele lat bezproblemowego korzystania z myszy.

G703 ma fenomenalne przyciski, chrupkie i "responsywne", niestety tak samo jak w przypadku G Pro Wireless, nie zachwyca resztą komponentów.
Ponadto, przez wysoką wagę i wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości w działaniu przycisków głównych, odrzuciłbym ten model.

Z myszy bezprzewodowych, zalecić można Razer Viper oraz G Pro Wireless, nie ze względu na jakość czy żywotność, lecz wagę i fakt, że są to jedyne warte uwagi konstrukcje bezprzewodowe do poważniejszego grania ogólnie dostępne.
Model Viper nie będzie dla Ciebie interesujący - linia typowa dla myszy płaskich, jak Zowie FK.

Co w takim razie bym zrobił?
Nabył DM6 Holey, mysz która kosztuje zaledwie ~150zł, prezentując naprawdę dobre PCB - sprawdzisz czy niska waga, jest tak dokuczliwa i czy jest to rzeczywiście powód do wymiany DM1 FPS na cięższą mysz - będzie skłaniać dłoń do czystego "palm-gripa".
Możliwością numer dwa, jest Kone Pure Ultra. Jeżeli dokładnie zmierzyłeś dłoń, powinna być odpowiednia "shape-wise" a jej nieduży rozmiar sprzyjać chwytowi:
> https://bit.ly/3dUKUXF

Z myszy wyłącznie bezprzewodowych, pozostajesz z G Pro Wireless/Kain 202.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#10
bardzo dziękuję za bardzo rozwiniętą wypowiedź, więcej już nie marudzę, bo wszystko co powinienem wiedzieć chyba już wiem. Moje ostatnie pytanie to czy ta dm6 holey nie jest podobna kształtem do dm1 pro s? po zdjęciach wydaje mi się na bardzo podobną tj. ma taki ścięty tył.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.