• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#81
dobra dzięki zamówiłem sobie pewniaka fps, ale jeszcze chciałbym dotknąć jakiejś myszy ergo i zrobić sobie najwyżej zwrot, mój wybór padł na zowie ec2-b lub glorious model D, co tutaj by było lepsze? (jesli chodzi o kabel to nie interesuje mnie zbyt, bo akurat te sztywne kable jak w zowie w bungee mi pasuja i wcale ich nie czuje)
Odpowiedz
#82
Glorious model D zdecydowanie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#83
Dzięki, a ta powłoka glossy spoko wypada w nich? Nie mam potliwych dłoni, a zawsze ciekawiły mnie te powłoki.

O rozmiar raczej nie pytam bo d- to chyba maluszek
Odpowiedz
#84
Możesz rozważyć również DM6 Holey - stówka w kieszeni, komponenty bliźniacze, wyjątkiem są mikro-przełączniki, DM6 wlutowywane ma Huano "Blue shell" co może Ci się spodobać.
"Glossy" cóż, zbiera łatwo brud i odciski, rysy powstaje same, zaleciłbym chyba tylko dla osób które z natury mają suche dłonie - wtedy taka powłoka zapewnia nieustanną chwytność.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#85
A ta dm6 holey ma podobny kształt jakis? Bo akurat ten kształt model D czy zowie ec jest mi znany bo do dziś w szafce mam zepsutego deathaddera którego kształt nadal jest dla mnie świetny.
Odpowiedz
#86
Tył bardzo podobny, jak to większość już myszy, przód natomiast różni się kształtem, DM6 to mysz sprawiająca wrażenie przez niego symetrycznej.
"EC" również różni się przodem od Deathaddera.
DM6 Holey to przede wszystkim, jak powiedział Hya - nieduża mysz dla ludzi o niedużych dłoniach, wymiary wprowadzają w błąd.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#87
Kurczę byłem pewny na tego gloriousa, a teraz sam nie wiem, która bardziej może mi podpasować. Jeśli w kształcie dm fps brakuje mi troszkę wyższego humba(lub oparcia śródrecza)z tylu oraz jest trochę za szeroki, to któraś z nich będzie lepsza receptą?

Ps. Bo zauważyłem, ze myszka mi pasuje jeśli mam pełne oparcie z tylu lub na środku ręki po prostu ważne zeby gdzieś takowe było i fajnie wypełniło dana część  dłoni

Ps2. Deathadder i dm fps maja humba całkowicie w innych miejscach, ale dzięki temu ze są odpowiednio lub prawie odpowiednio wypełniają dana część dloni to obie są dla mnie wygodne.


Ślizgacze w dm6 holey nadają się do zowie g-sr? Bo wyglądają na strasznie małe i nienadające się do miękkiej podkladki
Odpowiedz
#88
"Hump" w DM6 Holey zaczyna się w tym samym punkcie, co garb w Deathadderze, jednakże wysokość DM6 Holey jest mniejsza - kończy się on zatem wcześniej.
Stosując chwyt "palm-grip" będzie to wyczuwalne, stosując mieszańca mniej, DM6 jest węższa od podanych, o czym warto wspomnieć.
Ze ślizgaczami powinno być wszystko w porządku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#89
dam szansę dm6, promka 120zł chyba warto spróbować w tej cenie, o ile nie będzie płaska tak jak RVU powinna mi przypasować, dzieki!

wlaśnie, bo tak płaska jak RVU chyba nie jest co?
Odpowiedz
#90
Nie, niecałe 2mm różnicy oraz wyprofilowanie pod prawą dłoń.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.