• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#71
Aerox 3... zawiódł mnie ten model.
Sensor jest w tym samym miejscu - powiedzmy, że dla części osób nie będzie to miało znaczenia, ale znowuż upakowali tam tę padlinę bez możliwości zmiany LOD, które fabrycznie jest po prostu za wysokie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#72
nie no aerox z tym samym głupim położeniem sensora to odpada, roccat burst pro był testowany, kształt podobny ale to nie jest to samo jednak. Mocno szukam porównuje te kształty, roccat kone pure ultra wydaje się bardzo zbliżony do tego senseia
Odpowiedz
#73
https://m.euro.com.pl/myszy/steelseries-...-ten.bhtml
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#74
też patrzyłem na sensei ten, ale kszałt jest identyczny jak w dm pro s :D, a ja bym chciał coś identycznego, ale po prostu mniejszego w skali, g305 jest ciut podobne czy mi się wydaje? nadaje się ta mycha do relaxed claw?
Odpowiedz
#75
Złudzenie, G305 zawęża linię ku dołowi, no i nie ma prostych boków, tylko \__/.
Ciekawszy modelem, jest już Xtrfy M42 - przypomina kształtem DM1 FPS, zachowując niewielki rozmiar.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#76
Mniejsza g pro jest to - https://shop.x-raypad.com/shop/g-wolves-...ing-mouse/
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#77
dobra już zadecydowałem biorę kain 120 lub dm1 fps(promka za 120zł) powiedzcie mi tylko właśnie, czy warto i jest sens dokładać do tego kaina który kosztuje jakies 250zł?
Odpowiedz
#78
Otrzymasz przede wszystkim znacznie lepszą jakość wykonania, lecz jeżeli nie sprawdziłeś tego kształtu, przechył jednak na DM1 FPS.
DM1 FPS podobnie jak DM1 Pro S ma naprawdę kiepskie przyciski boczne, nieusprawnioną rolkę, ale przede wszystkim już Huano, które mogą Ci się spodobać i odpowiedni jak na 2020 rok, przewód.
Pamiętaj by nie brać wersji białej - ma tendencję do bardzo szybkiego żółknięcia.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#79
super na morele właśnie jest na promce smoke grey za 119zł, a co do tego kaina, to czy w ręku wydawałby się większy czy raczej mniejszy niż dm? wiem, że to inne kształty.
Odpowiedz
#80
Kain wyda się nieco mniejszy, DM1 FPS przez przez swoją szerokość trochę zakrzywia wymiary i w dłoni jest bardzo rozpychająca.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.