• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#41
powiem, że ta waga była w sumie na plus. Byłem uparty na te ciężkie myszki, a tą lekkutką naprawdę dobrze mi się klikało.

co do GPRO ona teraz kosztuje ok. 360zł, tych 500 też bym za nią nie dał wolałbym zostać przy tej roccat =D
Odpowiedz
#42
@FreeQ
"Hmmm coraz bardziej mi przypomina Logitecha G203."
Nahh, kształt bazuje na WMO 1.1A - przód jest wąski, linia poszerza się w stronę tyłu, który wypełnia zdecydowanie bardziej dłoń, niż G203.
Ponadto, co wiele osób w WMO lubiło, to proste boki, które trudno znaleźć, w G203 zawijają się ku dołowi.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#43
@XeXu możesz mieć rację. Potestuje jak na rynku się znajdzie wersja Core.

Co do tematu, jak ci nie przeszkadza jednak waga to możesz spróbować poczekać na https://galaktyczny.pl/2020/10/29/mysz-d...-ksztaltu/

Co do G Pro to musisz się przekonać sam.
Odpowiedz
#44
teraz już tylko wireless biorę pod uwagę, jeden kabel sprawdziłem musi być równowaga=D ale dzięki!

może komuś się przyda, nie myliłem się!

sporo osób na reedit ma takie same odczucia co do ślizgaczy w roccat burst pro jak ja tzn. że są cienkie i myszka po osi x i osi y nie porusza się tak samo na podkładce np. zowie g-sr.
Odpowiedz
#45
Może wystarczy zmiana podkładki na twardszą/szybszą?

Jak kupisz G Pro Wireless to daj znaka jak się spisuje :)
Odpowiedz
#46
czekam jeszcze na zwrot z tego roccata, a w międzyczasie ciągle wertuję :P

zacząłem się zastanawiać czy może zamiast tego logitecha, nie sprawdzić tej dm6 holey duo. Zastanawiam się tylko czy nie będzie dla mnie przy duża, już aktualna dm pro s mogła by być odrobinke mniejsza, ale z drugiej strony to całkiem inny kształt, więc cięzko patrzeć w ten sam sposób na wymiar. Myślałem też nad logitechem g305, ale ta już chyba będzie za mała.
Cena szczerze mówiąc nie gra już roli, chciałbym po prostu coś fajnego bezprzewodowego.
Odpowiedz
#47
Weź g pro wireless albo model o wireless i już nie kombinuj.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#48
Ja właśnie zamówiłem z x-kom Roccat Burst Core. Mała różnica między Pro a cena 119zł. Czemu nie :) będzie na testy :).
Odpowiedz
#49
przyszła dzisiaj g pro wireless, pograłem już z godzinkę i już wiem o co chodziło Wam z tą jakością..

mysz jest super jeśli chodzi o bezprzewodowość naprawdę tego mi było trzeba, kształt też jest idealny dla mnie, ale jeśli chodzi o lewy klik to jest jakimś totalnym śmieciem, chodzi całkiem inaczej niż prawy, który chodzi dość spoko. Lewy strasznie słabo odbija, często przypadkowo go wciskam, bo jest jakiś strasznie miękki i jednocześnie słabo wyczuwalny, tak naprawdę nie da się tapować, bo po drugim czy trzecim tapie przycisk wpada i leci full auto. Pogram jeszcze jutro, ale chyba ten przycisk ją wyeliminuje, nawet nie wiem czy w razie czego dać to pod reklamacje czy po prostu zwrot?

jak ją oddam to nie wiem za bardzo co zrobić, o wireless odpada, bo nie chce tych plastrów miodu, zostaje mi chyba jednak kabel i po prostu sprawdzone zowie w moim przypadku może fk2-b ;/
Odpowiedz
#50
A razer viper ultimate?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.