• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#31
właśnie kształt wydaje mi się zdjęciu bardzo wygodny dla mnie, zamówię białą dopóki promka i dam znać, dzięki!
Odpowiedz
#32
Ja czekam aż właśnie pojawi się podstawowa wersja Core by zamówić. Różnica głównie w sensorze, tylko jeszcze ich nie ma :(
Odpowiedz
#33
mysz jest super, przyciski są wyjątkowo przyjemne, chrupkie, kształt też mi pasuje, ale ten kabel to jak narazie dla mnie porażka, nie wiem czy się z nim dogadam, czy to w bungee czy bez bungee. Jest gibki lekki, ale właśnie przez to, że jest taki lekki ile bym go nie włożył w bungee lata za myszką i mi to naprawdę przeszkadza, nie wiem czy nie będzie to powód do zwrotu.

https://ibb.co/vYf13wF

tu fotka o co chodzi z tym kablem.

już ten pleciony kabel w dm pro s lepiej się zachowywał
Odpowiedz
#34
A zrób fotkę i pokaż jak ci się ręką układa na tym gryzoniu. Równie dobrze możesz wymienić na wersję Core różnica w sensorze(w praktyce żadna) i właśnie w kablu. Tyle że jeszcze nie ma w sprzedaży :(
Odpowiedz
#35
zwracam myszce honor wygląda na to, że to mój błąd i niewiedza, źle potraktowałem ten kabel tzn. mialem go taki zwykły jak zawsze były w myszkach i na siłe chciałem go ustabilizować, teraz wydłużyłem kabel w bungee, odstawiłem je dalej i pozwoliłem kablowi swobodnie sie przemieszczac i wygląda na to, że problem zniknął myszka stała się "bezprzewodowa" =D także gicior i raczej nie widzę przeciwskazań żeby u mnie nie została, dzięki za pomoc! wrzucam fotki, o które prosiłeś

https://ibb.co/QjDZWZ5
https://ibb.co/PGs3jR4

co prawda gdybym miał marudzić to mogła by być dłuższa o te 2-3mm, ale no ciężko żeby znaleźć myszkę idealną
Odpowiedz
#36
Hmmm coraz bardziej mi przypomina Logitecha G203.
Odpowiedz
#37
jest na pewno jedna denerwująca mnie rzecz, mam wrażenie, że ślizgacze są strasznie cienkie i może jestem głupi, ale mam wrażenie, że są na tyle cienkie, ze w którymś miejscu plastik trze mi o podkładkę, strasznie irytujący dźwięk. Mam nadzieję, że jednak się mylę i może ślizgacz musi się wyrobić, idk.
Odpowiedz
#38
"Mam nadzieję, że jednak się mylę i może ślizgacz musi się wyrobić, idk."
Wiele ślizgaczy ma tzw. "break-in period", po którym wzrasta ich gładkość.
W Burst Pro zastosowano optyczne mikro-przełączniki - jak Ci się na nich klika?
Opinię mają raczej kiepską, choć myślę że przyćmioną bardzo przeciętnymi przyciskami w myszach Razera, gdyż spotkałem się już z opiniami, iż Burst Pro ma naprawdę dobry klik.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#39
Ogólnie chyba jednak zwrócę, bo chce sprawdzić jednak jeszxzze gpro. A co do kliku, jeśli miałbym powiedzieć co jest w niej na plus to klik bylby chyba na pierwszym miejscu, przyciski są naprawdę super reagują natychmiastowo delikatnie ale tez tak przyjemnie chrupią, o niebo lepiej mi się na niej tapowalo niż na dm.
Odpowiedz
#40
No dobra, a teraz ważna sprawa. Jako że ten ROCCAT należy do myszek lekkich. Jak z wagą? Nie przeszkadza Ci? Pomęcz ją jeszcze z 2 dni i wróć do starej i zobacz czy nagle ta nie będzie ci przeszkadzać wagowo. Pytam ponieważ może faktycznie się okazać że lekka waga wcale nie jest taka zła.

Ze wszystkich walorów GPRO Wireless - bezprzewodowa, przełączniki na lewą i prawą dłoń, kształt - i tak bym nie dał za nią 500zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.