• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
Czyli taki Claw-Grip ale bardziej w srylu relaks. Jak trzymaleś Roccat Burst nie starał się bardziej agresywny?

Xtrfy M42 moze sie okazać jednak dobra. Endgame XM1 też i coś mi się wydaję że Zowie S2 by pasowała(może nawet S1)
Odpowiedz
Właśnie na tym roccat miałem wrażenie ze był bardziej agresywny, bo była trochę przy krótka i
dlatego palce musiałem układać pod mniejszym kątem. Szczerze mówiąc średnio mi to pasowało.
Odpowiedz
A może to by Ci pasowało? https://m.euro.com.pl/myszy/kingston-mys...lsrc=aw.ds

Albo jak g pro wireless to kupiłem kiedyś i byłem zadowolony z g wolves hati
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
(02-03-2021, 12:26 PM)Amok napisał(a): A może to by Ci pasowało? https://m.euro.com.pl/myszy/kingston-mys...lsrc=aw.ds

Albo jak g pro wireless to kupiłem kiedyś i byłem zadowolony z g wolves hati

czekam właśnie jak chłopaki zrecenzują te mysz, którą podesłałeś. Tak po zdjęciach to wygląda na podobną kształtem do dm1, ale też z drugiej strony wygląda na krótszą fk1 :D te różnice są dosyć małe, a dla dłoni jednak znaczące. Naprawdę z tymi myszkami jest tak do dupy teraz dla takiego marudy jak ja, nie potrafię zdecydować i ciągle kombinuje, ale te testowanie przeróżnych myszek jest bardzo wciągające haha.
Odpowiedz
Coś o tym wiem, zamówiłem sobie znowu sharkoona i gloriousa model D- na test. Używam g pro wireless ale zastanawiam czy komfort czy jednak AIM w grach. Teraz jest promka na zwykła g pro wireless za 350 jak chcesz zobaczyć ;) polecam ja w opór
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
kurde do tej g pro sie zraziłem, bo pierwsza sztuka i od razu z tym podwójnym klikaniem i do tego w ogóle te przyciski miała tak miękkie, że ciągle przypadkiem je wciskałem.
Odpowiedz
G pro ta nowa superlight ma twardsze i nie ma dwukliku, sam czekam na swoją sztukę a tamte to tak tylko zobaczyć :) ale droga, mi się udało za 550 zamówić czyli 100 taniej
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
No superlight cene ma kosmiczną, a ten jej główny atut czyli waga jest dla mnie akurat bardziej wadą. Po tych wielu próbach zauważyłem, że taką najniższą optymalną wagą jest dla mnie ~70g, waga niższa powoduje u mnie sporo jak to mówia na reedicie "overflickowania" i muszę zjeżdżać z sensitivity w grze, bo nie inaczej sie nie przestawię. Zamówię chyba na testy sobie te xm1r i do tego jeszcze jakąś, chociaż nie mam bardzo pomysłu jaką, może xtrfy m42.(chociaż wole jednak obudowy niedziurawe :D) przynamniej po boku, bo te dziury po bokach myszki trochę mnie irytują.
Odpowiedz
Tez chciałem m42 ale jak zobaczyłem wymiary to anulowałem bo będzie za mała. Kształt g pro jest dla mnie odpowiedni jednak daj znać jak ten xm1 bo ciekawy jestem ale g pro teraz dobra cenę ma możesz spróbować według mnie tez ;)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
G Pro Wireless Superlight wykorzystuje mikro-przełączniki Omron D2FC-F-7N w wariancie G1, cokolwiek to oznacza.
Nie jest to z pewnością solucja, zaniechano również stosowania D2FC-F-K o żywotności 50 milionów kliknięć w podstawowym modelu - G Pro Wireless, zastępując je właśnie wymienionymi mikro-przełącznikami.
Na to czy są podatne na wilgotność jak poprzednie mikro-przełączniki, trzeba poczekać choć zdarzały się już raporty o niepoprawnej pracy.

Haste może Ci się spodobać, gdyż kształtem jest pokrewnym modelem Rivala 3.
Jednak... mysz za ponad 200zł wraz z PMW3335 oraz enkoderem TTC i mikro-przełącznikiem pod nim, to kiepski deal.
Ponadto, implementacja PMW3335 w tym modelu nie jest najlepsza - wartości DPI się bardzo rozjeżdżają, dla 400DPI jest to ponad 500DPI a im więcej, tym jest tylko gorzej.
Odradzałbym również korzystanie z dedykowanego software'u podczas korzystania z myszy, kompletnie rozbija on spójność przesyłu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.