• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
Testowałem kiedyś, również polecam jak ktoś chce profilowana mychę :) myśle ze glorious model D minus również by się sprawdził :) kiedyś będzie może wireless to będzie gamę charger
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
właśnie na początku miałem brać model d(bez minus, bo mi te duze myszki nie przeszkadzają), ale sharkoona kupilem za 177zl, a myślę, że w niczym nie ustępuje gloriousowi :D bardzo jestem zadowolony.
Odpowiedz
odkryłem, że ergonomiczne myszki chyba jednak nie są dla mnie stworzone :D mysz jest super, nadal jest bardzo wygodna jak rękawiczka, ale po to tygodniu grania wciąż nie umiem na niej grać. Po prostu nie zabijam, jestem strasznie słaby, podłączyłem po tygodniu dm1 i nagle z powrotem gram bardzo dobrze. Chyba jednak muszę poszukać czegoś w stylu dm1 lub sprawdzić tę xm1r, która jest podobna.
Odpowiedz
Ja to już się zgubiłem w tym wątku;)
XM1 ma bardziej zarysowany "bump", jest to mysz podobna do DM1 FPS, lecz w związku z wyższym garbem, sprzyja również "claw-gripowi".
Nie wiem czy znajdziesz inną mysz tak dobrze nakładającą się na kształt Sensei'a/DM1 FPS.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Taak, strasznie tu zamieszałem. Od tygodnia posiadam sharkoon light 2 200, który jest najwygodniejszą myszka z jakiej korzystałem. Jej jedyny mankament jest taki, ze mój aim na niej uległ ogromnemu pogorszeniu, po powrocie na stara dm1 od razu umiejętności wracają.
Odpowiedz
Jak chcesz to za 300 sprzedam Ci g pro wireless. Myszkę kupiłem jesienią 2020 i mam na nią gwarancje.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
(02-02-2021, 04:59 PM)Amok napisał(a): Jak chcesz to za 300 sprzedam Ci g pro wireless. Myszkę kupiłem jesienią 2020 i mam na nią gwarancje.

wypróbuje jeszcze chyba te xm1r, jeśli mi nie podejdzie to dam znać :D

Swoją drogą ta powłoka glossy jest taka bardziej klejąca? bo tej xm1r jest matte i glossy nigdy się nad tym nie zastanawiałem, bardzo lubię tę powłokę na dm1 pro s, ale ona jest taka jakaś dobrze kleista ta np. na sharkoonie już tak dobrze się nie kleiła do ręki.
Odpowiedz
"Glossy" zaleciłbym szczególnie osobom, które zmagają się z suchością dłoni, wówczas taki typ powierzchni jest bardzo pomocny - chwytny oraz przyjemny.
Zazwyczaj jednak, śliski plastik intensyfikuje potliwość, a dodatkowo nieznośnie magazynuje brud i kurz.
DM1 FPS w wariancie "glossy" była dla mnie kłopotliwa, dłoń nieco się pociła, zatem mysz musiałem czyścić codziennie przez gromadzący się brud, ale dodam, że powierzchnia na bokach obudowy była wyśmienita, chyba nie spotkałem tak chwytnej powierzchni, więc to z pewnością im się udało w tej linii myszy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
(02-02-2021, 04:05 PM)alpen napisał(a): Taak, strasznie tu zamieszałem. Od tygodnia  posiadam sharkoon light 2 200, który jest najwygodniejszą myszka z jakiej korzystałem. Jej jedyny mankament jest taki, ze mój aim na niej uległ ogromnemu pogorszeniu, po powrocie na stara dm1 od razu umiejętności wracają.

Śmiem twierdzić że to nie wygoda decyduje o twoich właściwościach strzeleckich :). W sensie że nie zawsze to co wygodne sprawdzi się dobrze :).

Dla mnie mega wygodą myszką byl Cougar SURPASSION, ale najlepszy aim miałem korzystając z Logitech G303(ehhhh czemu nie przywrócą jej do życia). A chcąc czy nie clawgrip jest męczącym chwytem na dłuższą metę.

Weź zrób fotkę jak faktycznie trzymasz tego DM FPS i daj ją tutaj.
Odpowiedz
Właśnie na tym sharkoonie się o tym przekonałem, bo mimo ze to najwygodniejsza myszka na jakiej grałem to po prostu przestałem zabijać, normalnie przepaść. Pomimo tego, ze myszkę trzymam pewnie i wygodnie. Wrzucam fotkę jak trzymam dm, tył ręki normalnie styka się z myszka, nie trzymam ręki w powietrzu.

[Obrazek: 5-B94-D6-CD-D240-4-FDC-9-E79-C50-B7-F3976-D7.jpg]
[Obrazek: C1344353-14-C4-4805-914-C-4-B83-FDECEB7-E.jpg]
[Obrazek: 252-F561-D-EEC7-485-A-8-FBB-36225-A595-A59.jpg]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.