• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka bezprzewodowa csgo
#91
dm6 holey przyszła, kształt fajny, sprawdza się wszystko jak narazie fajnie, ale przyciski główne są strasznie od siebie różne, lewy jest bardzo fajny, dobrze odbija, szybko, nie jest zbyt miękki, ale prawy jest jakiś chyba wadliwy? strasznie twardy, strasznie słabo odbija, jest taki ślimaczy. Czy on się jakoś wyrobi? bo myszka mi bardzo pasuje i niby mało używam prawego klika, ale jak już używam to strasznie jest denerwujący, gdybym był snajperem i używał scope na prawym przycisku to byłoby to naprawdę niegrywalne.
Odpowiedz
#92
imo wymień, bo powinny być oba podobne. U nas wszystkie egzemplarze mają bardzo dobre kliki.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#93
ciekawostka: pierwszą sztukę wymieniłem, druga przyszła prawy przycisk jest tylko trochę lepszy, ale nadal ślimak, więc już po prostu zwracam, jak pech to pech.
Odpowiedz
#94
Jak chcesz chrupkie klawisze to Zowie seria S i ZA.
Odpowiedz
#95
znowu przymierzam się do zakupu tej cholernej myszki, sporo wertowałem i zawężyłem sobie wybór do trzech; cm mm710, xtrfy m42 oraz xm1r.

Która się może najlepiej dla mnie nadać? dla przypomnienia moja dłoń to 18x10 i używam relaxed claw, tak jak mówiłem dm1 kształtem jest spoko i jest wygodna, ale jakby byla troche mniejsza to  mam wrażenie, że mój aim byłby lepszy.
Odpowiedz
#96
A glorious model o wireless ? Albo coś takiego jak https://pwnage.com/products/ultra-custom-wireless-symm
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#97
model o to kształt prawie identyczny do razer viper, wiec tak samo będzie dla mnie za płaska, a co tej pwnage szczerze powiem, ze się nad nia również zastanawiałem. Kwestia tego, ze gorzej ze zwrotem wiec musi być to złoty strzał :D
Odpowiedz
#98
Każda z tych modeli się nada do Claw. MM710 jest najmniejsza tak samo wagowo. Chwyt w niej będzie najbardziej agresywny. Z xm1 chwyt będzie bardziej rozluźniony ale może być też agresywny, sam kształt daję wiecej możliwości. M42 jako że daję dodatkową obudowe może być też świetną opcją a nawet najlepszą.

Bez testów samemu sobie będzie ciężko.
Odpowiedz
#99
zamówie chyba sobie znowu po prostu klona ec2 - sharkoon light 200 i może właśnie m42 żeby sprawdzić, bo ten mój chwyt to bardziej jest taki palmowy, to po prostu taki palm z bardzo lekko ugietymi palcami, mysz dotykam bardzo "nachalnie" :D(pcham ją ręką i nie trzymam myszki od samego dołu, tylko dość wysoko) może dlatego pasuja mi zarówno te myszki symetryczne i niesymetryczne typu deathadder, tak samo ta dm6 kształt mi bardzo odpowiadał mimo, że ręka opierała się na śródręczu.

apropo xm1 to na żywo nawet jej nie widziałem, ale mam do niej jakieś obrzydzenie już, na reedicie jak jest słowo claw to automatycznie leci post xm1, nieważny rozmiar reki ani nic, nie wiem czy ta myszka jest taka cudowna, czy tak mocno przehajpowana, ale straszne to jest
Odpowiedz
wczoraj mi przyszła sharkon light2 200, myszka kozacka, oba przyciski klikają tak samo, bardzo podobnie jak w dm1, nie sa jakies najprzyjmniejsze na swiecie, ale sa spoko, wygodne, dobre do gry. Ksztalt jest dla mnie jak rekawiczka, podswietlenie, ktore mi bylo zupelnie obojetnie prezentuje się świetnie, miły dodatek. Boczne przyciski klikaja tak w sumie niezbyt przyjemnie, miekkie, niezbyt wyczuwalne. Podsumowując gra mi się dużo lepiej niż na RVU i innych o wiele droższych, które testowałem i na dodatek wszystko fajnie spasowane, nie mam żadnych zastrzeżeń, jak ktoś szuka kształtu ec2, w dużo lepszej cenie i myszki lepszej technicznie to polecam!
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.