• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodna myszka pod dużą rękę
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Genesis Krypton 770
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2100
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows: 4
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 21cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): głównie lol, czasem cs
  • jaką masz obecnie podkładkę: Mionix Sargas
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): przyciski boczne będą miłym dodatkiem, ale nie są mi potrzebne
  • twój budżet: do 350 zł; myszka musi być duża i wygodna, wysoka precyzja będzie dodatkową cechą
  • jaki chwyt stosujesz: palm/claw grip, mogę się dostosować
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): tylko 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: mogę
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: największą wadą są wystające boczne przyciski, przez które nie mam gdzie podziać kciuka, rozmiar też mi niezbyt odpowiada, jest po prostu zbyt mała
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): pracuję oraz gram na tym samym komputerze, więc dla mnie wygoda jest najważniejsza
Odpowiedz
#2
W zasadzie to masz wybór między Glorious Model D a Rival 600. To są najczęściej wybierane myszki obecnie wśród wielkorękich ;D nie zdziw się, ze i one mogą CI się wydać nie tak duze jak byś chciał, ale większych nie znajdziesz. Obie są bardzo dobre także kieruj się głównie czy chcesz lżejszą czy cięższą
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.