• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana podkładki - co wybrać?
#11
Poszło.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Rozumiem, a Razer Gigantus V2 :)? Sorki że tak dużo pytań no ale nie mialem do czynienia nigdy z tymi padami, tak jak mówię marke jaka miałem to a4techa x7 jeżeli dobrze kojarzę i później caly czas tylko steelseries.Kurde to jeżeli chce mieć idealną kontrole nad aimem to jedynie ten zowie? Jeżeli DM ma być szybszy :)?
Szkoda że nie mam możliwości sprawdzenia tych podkładek w sklepie bo wziaolbymjakas myszkę ze sklepu i poprostu zobaczył jak to sie wszystko ma do siebie :)
Odpowiedz
#13
"Rozumiem, a Razer Gigantus V2 :)"
Zupełnie nieopłacalny model, właściwości ślizgu bardzo zbliżone do DM Pada, który w wersji XXL nie dość, że jest prawie o połowę tańszy, to jeszcze większy.

"Kurde to jeżeli chce mieć idealną kontrole nad aimem to jedynie ten zowie? Jeżeli DM ma być szybszy :)?"
Każdy gatunek gier, ma swój typ "aima", do którego trzeba się dostosować.
Arena FPS, kolebka takich tytułów jak Quake czy Unreal Tournament, zawęża listę do podkładek szybkich o jednolitym ślizgu.
Składowa, w odróżnieniu od wielu gier FPS - "tracking", który jest nieobecny na przykład w CS:GO, jest nierozłącznym elementem Quake'a i istotne jest, by w takiej sytuacji mieć podkładkę o gładkim i równym ślizgu.
Potwierdzą to również osoby śrubujące najwyższe wyniki w "aim trainerach" jak KovaaK czy Aiming.pro, tam gdzie cel trzeba śledzić, podkładki twarde wiodą prym.
Niegdyś zagrywałem się w 1.6 na G400 bez ślizgaczy, połączonym z naprawdę wyczerpanym do granic Qck - wyobraź sobie jak bardzo niejednostajne i flegmatyczne były moje ruchy, ale doceniałem stabilność celownika, bo "crosshair placement" akurat w tym tytule, jest absolutnie kluczowy.
Dzisiaj użytkuję zmodowaną WMO 1.1A z sensorem nowej generacji, wraz ze szklaną podkładką - gdybyś mi wtedy podsunął taki setup, pomyślałbym że robisz sobie ze mnie żarty.
Zabawne jak kiedyś miało się zamkniętą głowę;)

Uszczuplając już wątek.
CS:GO + Valorant = G-SR.
Wszelakie FPS-y = DM Pad.

"Szkoda że nie mam możliwości sprawdzenia tych podkładek w sklepie bo wziaolbymjakas myszkę ze sklepu i poprostu zobaczył jak to sie wszystko ma do siebie :)"
Niestety, ślizgacze również wpływają na ślizg, nie byłoby to miarodajne.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#14
Weź DM Pada, jak Ci nie przypasuje to będziesz już wiedział, co potrzebujesz. Czasami nauka wymaga inwestycji ;) A DM Pad jest po prostu najtańszy do eksperymentowania
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#15
Tak zrobię,jeżeli mi nie spasuje wezmę tego Zowie ewentualnie będę myślał nad czymś innym :) a tą zostawię na czarna godzinę ewentualnie dam kuzynowi, miałem max 300 zł przeznaczone na podkładkę dlatego mieszczę się w budżecie :) Dziękuję bardzo za porady i rozmowę, pozdrawiam i do usłyszenia :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.