• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna za 500-600zł i zaufane źródła/sklepy zagraniczne.
#9
Super, też tak myślałem, dzięki za pomoc. Będę brał w takim razie w układzie ANSI.

Zamawiałem już trochę rzeczy z Aliexpress, ale akurat nie sklepu Varmilo, na 90% jestem przekonany  że nie będzie komplikacji, ale zawsze jest trochę niepewności, bo przecież paczka pół świata jedzie.
Mam jeszcze pytania odnośnie kilku kwestii:
1. Na stronie Varmilo przy tworzeniu custom'owej klawiatury mam do wyboru stabilizatory (zdjęcie poniżej) - czy tutaj oprócz koloru są jakieś różnice w ich pracy? Które wtedy najlepiej wybrać, jeżeli są?
https://ibb.co/10JHXvn
2. Czy jest jakaś różnica dla klawiatury jeżeli będzie podpięta kablem mini USB czy USB-C (jak np. w Ducky)?
3. Z Waszego polecanie wybór padł na Kailh Box White, pooglądałem jeszcze trochę filmów z nimi i rzeczywiście brzmią i zapowiadają się lepiej od MX Blue. Rozumiem, że tutaj raczej nie ma sensu jeszcze innych rozpatrywać? Przy okazji - jak jest z ich wytrzymałością w porównaniu do np. Cherry, ile lat przeciętnego użytkowania mogą wytrzymać?
4. Czy Varmilo w swoich modelach (110%) oferuje ew. wymiany przełączników (hot-swap) np. gdyby któryś kiedyś przestał działać, czy będę mógł go wymienić samodzielnie?
5. Jak jest z cłem i podatkiem VAT przy towarze z Azji? Obecnie rozumiem, że mogę się spodziewać ok. +25% do tego co będę miał na rachunku ze sklepu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klawiatura mechaniczna za 500-600zł i zaufane źródła/sklepy zagraniczne. - RokiVulovic - 10-11-2020, 03:22 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.