• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna za 500-600zł i zaufane źródła/sklepy zagraniczne.
#5
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :)
Raczej "hot-swap" nie jest opcją która mnie interesuje, zawsze będę mógł wrócić do starej klawiatury jeżeli tak bardzo chciałbym wrócić do przełączników Red. Po Twoim opisie opcja z Kailh Box White wydaje się bardzo sensowna, tylko jak wcześniej podkreśliłeś ich dostępność w "gotowych" modelach jest znikoma. Czy może jednak istnieje coś w tej cenie dorównujące jakościom Leopoldowi na tych przełącznikach? Jeżeli nie to chyba zostanę na Cherry MX Blue, jeżeli nie ma innej lepszej opcji do pisania.
Dopytam jeszcze - czyli mając do wyboru Ducky i Leopold, bez zastanowienia brać rozwiązanie od Leopolda? Jak duża jest tutaj ta różnica w jakości, wykonaniu? Nie ukrywam, że chciałbym aby klawiatura miała lekkie białe podświetlenie od spodu i lubię jak klawisze (keycap'y) są trochę nad płytką - w Leopoldzie są chyba lekko w nią osadzone, natomiast w Ducky są kilka milimetrów nad. Nie wiem dlaczego ale mam lekkie obawy jakby miałoby być to lekko niewygodne dla mnie.

Miałem już okazję odwiedzić podane przez Ciebie sklepy, jednakże dostępne są tylko wersje TKL lub nawet mniejsze i do tego na przełącznikach czerwonych lub srebrnych które mnie nie interesują :(
Amerykański sklep MechanicalKeyboards (oficjalny dystrybutor Ducky) ma całkiem przyzwoity asortyment, jednak jak wspomniałem wyżej, układ US wyklucza tą opcję na starcie.

Znalazłem również ofertę na rodzimym portalu aukcyjnym
https://allegro.pl/oferta/ducky-one-2-pb...9352551081
Jednak analizując czas dostawy i specyficzny opis wydaję się dość podejrzana.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klawiatura mechaniczna za 500-600zł i zaufane źródła/sklepy zagraniczne. - RokiVulovic - 10-06-2020, 11:46 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.